NeBiolina

NeBiolina je italská značka přírodní kosmetiky, která nabízí produkty v péči o pokožku dospělých, ale také miminek a dětí. Pečlivě si vybírá rostlinné extrakty, mezi kterými se vyjímá certifikovaný bio ovesný extrakt. Ten má díky obsahu beta-glukanů a avenanthramidů skvělé protizánětlivé účinky, působí jako antioxidant, podporují zklidnění a hydrataci a zmírnění začervenání. Je perfektním pomocníkem v péči o ekzematickou, citlivou a podrážděnou pokožku. Produkty jsou dermatologicky testovány a mohou se chlubit certifikací ICEA Cosmos.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
169 Kč
Vlasový kondicionér s bambuckým máslem, ovesným extraktem a vitaminem E posiluje vlasové vlákno a vyživuje pokožku do hloubky. Zároveň dodá vlasům jemnost a lesk a usnadní vám rozčesávání.
239 Kč
Hydratační mycí gel vám zajistí naprosto šetrnou očistu intimních partií, navíc díky ovesnému extraktu má zklidňující účinky. Intimní gel nenaršuje přirozené pH.
224 Kč
Sprchový gel pH neutrální obsahuje šetrné mycí tenzidy a ovesný bio extrakt, který podporuje zklidnění a zjemnění pokožky. Je vhodný pro všechny typy pokožky včetně té velmi ciltivé.
239 Kč
Jemný čisticí gel s výtažky z ovsa a rostlinnými proteiny je vhodný na každodenní použití i té nejcitlivější a nejjemnější pokožky.