Nupreme

Česká značka Nupreme je na trhu již od roku 2012. V této době existovala však pod názvem Empower Supplements.

„V roce 2018 jsme si  však řekli, že je třeba vzít značku znovu pevně do rukou, ujasnit si vize, cíle a hodnoty a posunout Empower Supplements ještě o něco dál. Dát mu nový, modernější háv, omladit jeho portfolio a nabídnout jedinečné funkční novinky pro radost i zdraví“.

A tak se zrodila myšlenka Nupreme.

Nupreme je značka založená na nejvyšší kvalitě a inovacích. Logo Nupreme je jednoduché. Vzniklo spojením slov NUtrition a suPREME

Hlavní přidanou hodnotou Nupreme je nejen její nový čerstvý design, ale také funkčnost potravin. Kromě známých a oblíbených produktů typu mladý ječmen a chlorella, přibyla také nová řada delikates, které kombinují skvělou chuť s kvalitními, funkčními a přitom šetrně zpracovanými surovinami.  

Klíčová zůstává absolutní transparentnost složení produktů. Analýzy jsou i nadále základním pilířem značky Nupreme. Je testována každá šarže, která je dovezena ze třetích zemí, tedy mimo EU a zákazníci si výsledné protokoly mohou kdykoliv a zdarma stahovat na webových stránkách.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
Výprodej
169 Kč
maca v bio kvalitě přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, příznivě působí na plodnost, sexualitu a hormonální systém.
129 Kč
Olej z ostropestřce mariánského je za studena lisovaný, díky čemuž v sobě zachovává všechny důležité minerální látky, vitamíny a hlavně mastné kyseliny. 
499 Kč
Reishi je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá nejenom pro schopnost přispívat k přirozené obranyschopnosti a normální funkci oběhové soustavy.
Výprodej
499 Kč
Shiitake (houževnatec jedlý) je pro svůj vysoký obsah aminokyselin, vitamínů a minerálů nazývána královnou mezi houbami nebo elixírem života. Ve formě extraktu je mnohem silnější, a tak i nejvhodnější k terapeutickému
 
Vitamin C v liposomální formě představuje nejvyšší využitelnost pro organismus. Patentovaná struktura přírodních fosfolipidů zajišťuje transport vitamínu C na místo určení a chrání jej proti poškození v trávicím trakt
 
Instantní ájurvédský nápoj pro přípravu tzv. zlatého mléka obsahuje kurkumu v organické kvalitě, skořici, černý pepř a zázvorový prášek.
Výprodej
 
Jemně namleté mandle do lahodného krému bez přidaných cukrů, soli, barviv či jiných látek můžete přidat do oblíbené kaše, smoothie nebo si jej dát jen tak :)