Nupreme

Česká značka Nupreme je na trhu již od roku 2012. V této době existovala však pod názvem Empower Supplements.

„V roce 2018 jsme si  však řekli, že je třeba vzít značku znovu pevně do rukou, ujasnit si vize, cíle a hodnoty a posunout Empower Supplements ještě o něco dál. Dát mu nový, modernější háv, omladit jeho portfolio a nabídnout jedinečné funkční novinky pro radost i zdraví“.

A tak se zrodila myšlenka Nupreme.

Nupreme je značka založená na nejvyšší kvalitě a inovacích. Logo Nupreme je jednoduché. Vzniklo spojením slov NUtrition a suPREME

Hlavní přidanou hodnotou Nupreme je nejen její nový čerstvý design, ale také funkčnost potravin. Kromě známých a oblíbených produktů typu mladý ječmen a chlorella, přibyla také nová řada delikates, které kombinují skvělou chuť s kvalitními, funkčními a přitom šetrně zpracovanými surovinami.  

Klíčová zůstává absolutní transparentnost složení produktů. Analýzy jsou i nadále základním pilířem značky Nupreme. Je testována každá šarže, která je dovezena ze třetích zemí, tedy mimo EU a zákazníci si výsledné protokoly mohou kdykoliv a zdarma stahovat na webových stránkách.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
129 Kč
Olej z ostropestřce mariánského je za studena lisovaný, díky čemuž v sobě zachovává všechny důležité minerální látky, vitamíny a hlavně mastné kyseliny. 
199 Kč
Jemně namleté arašídy do lahodného másla bez přidaných cukrů, soli, barviv či jiných látek můžete přidat do oblíbené kaše, smoothie nebo si jej dát jen tak :)
169 Kč
maca v bio kvalitě přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, příznivě působí na plodnost, sexualitu a hormonální systém.
299 Kč
Vitamin C v liposomální formě představuje nejvyšší využitelnost pro organismus. Patentovaná struktura přírodních fosfolipidů zajišťuje transport vitamínu C na místo určení a chrání jej proti poškození v trávicím trakt
129 Kč
Instantní ájurvédský nápoj pro přípravu tzv. zlatého mléka obsahuje kurkumu v organické kvalitě, skořici, černý pepř a zázvorový prášek.
499 Kč
Shiitake (houževnatec jedlý) je pro svůj vysoký obsah aminokyselin, vitamínů a minerálů nazývána královnou mezi houbami nebo elixírem života. Ve formě extraktu je mnohem silnější, a tak i nejvhodnější k terapeutickému
499 Kč
Reishi je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá nejenom pro schopnost přispívat k přirozené obranyschopnosti a normální funkci oběhové soustavy.
Sleva 60 %
 
Maitake neboli tančící houba, je velmi populární houba a v současnosti se pěstuje po celém světě. Tradiční čínská medicína věří v její pročišťující účinky a využívá ji už tisíce let.