Oio Lab

Joanna Ryglewicz, zakladatelka značky Oio Lab, vytvořila produkty, které vyjadřují její hodnoty a postoj ke světu, ve kterém všichni žijeme. Oio je koncept, který se neustále rozvíjí a roste. Spojuje organické rostlinné extrakty s aktivními látkami, které nabízejí klinicky ověřené výsledky. Přistupuje ke kráse holisticky

Oio Lab vychází z kombinace hodnot, které jsou pro ně důležité:

 

NEJLEPŠÍ SLOŽKY

 

v Oio Lab vytváří produkty založené na přírodních ingrediencích. V procedurách najdete organické, za studena lisované oleje nejvyšší kvality i rostlinné extrakty získané inovativními metodami. Za to zde nenajdete žádné syntetické přísady a konzervační látky. V kompozicích jsou využívány minimální přísady, které přinášejí maximální výsledky.

 

RESPEKTOVÁNÍ NAŠÍ PLANETY

 

V Oio Lab je vědomě kontrolován každý detail procesu výroby. Minimalizují spotřebu plastů výběrem materiálů, které lze znovu použít. Využívají skleněné lahve a recyklovatelné papírové obaly. 

 

VĚDĚCKÉ ZNALOSTI

Tým Oio Lab spolupracuje s řadou vědeckých institucí a prostřednictvím rozsáhlého výzkumu je testována účinnost kosmetických produktů. Přírodní extrakty jsou podrobeny různým metodám extrakce, aby se zvýšila jejich účinnost nebo se objevily dříve neznámé účinky.

 

UVĚDOMĚNÍ

„Věříme, že účinná péče o pleť v kombinaci s okamžikem vnitřního klidu je nejlepší způsob, jak nechat své vnitřní světlo zářit“. 

Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti