Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Oio Lab

Joanna Ryglewicz, zakladatelka značky Oio Lab, vytvořila produkty, které vyjadřují její hodnoty a postoj ke světu, ve kterém všichni žijeme. Oio je koncept, který se neustále rozvíjí a roste. Spojuje organické rostlinné extrakty s aktivními látkami, které nabízejí klinicky ověřené výsledky. Přistupuje ke kráse holisticky

Oio Lab vychází z kombinace hodnot, které jsou pro ně důležité:

NEJLEPŠÍ SLOŽKY

v Oio Lab vytváří produkty založené na přírodních ingrediencích. V procedurách najdete organické, za studena lisované oleje nejvyšší kvality i rostlinné extrakty získané inovativními metodami. Za to zde nenajdete žádné syntetické přísady a konzervační látky. V kompozicích jsou využívány minimální přísady, které přinášejí maximální výsledky.

RESPEKTOVÁNÍ NAŠÍ PLANETY

V Oio Lab je vědomě kontrolován každý detail procesu výroby. Minimalizují spotřebu plastů výběrem materiálů, které lze znovu použít. Využívají skleněné lahve a recyklovatelné papírové obaly. 

VĚDĚCKÉ ZNALOSTI

Tým Oio Lab spolupracuje s řadou vědeckých institucí a prostřednictvím rozsáhlého výzkumu je testována účinnost kosmetických produktů. Přírodní extrakty jsou podrobeny různým metodám extrakce, aby se zvýšila jejich účinnost nebo se objevily dříve neznámé účinky.

UVĚDOMĚNÍ

„Věříme, že účinná péče o pleť v kombinaci s okamžikem vnitřního klidu je nejlepší způsob, jak nechat své vnitřní světlo zářit“. 

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typy pleti
Cena
-
Doprava zdarma
1289 Kč
Ošetřující směs za studena lisovaných organických olejů s neodolatelnou vůní santalového dřeva obnovuje ztracený jas a harmonizuje stav pokožky. Pleťový olej svými protizánětlivými účinky pomůže zejména podrážděné a z
Doprava zdarma
1799 Kč
Noční péče kombinuje účinnou směs stabilní formy retinolu, rostlinných výtažků a organických olejů. Vysoká dávka hydrogenovaného retinolu stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a zvyšuje pružnost pokožky. 
Doprava zdarma
1409 Kč
Pokročilé obličejové sérum chrání pokožku před negativními dopady elektromagnetického smogu a městského znečištění. Receptura obsahuje jedinečný hrachový ferment a extrakt z kmenových buněk jablečníku.