Omorfia

„Věříme v moc přírody, v lásku, v sílu pozitivního myšlení. A to vše vkládáme do produktů Omorfia.“

Omorfia je slovo převzaté z řečtiny, které znamená „krásná, omamná, tajemná“. Právě taková může být každá žena. A tak si zaslouží tu nejlepší péči. Omorfia je česká značka 100% přírodní kosmetiky, která je složená z těch nejkvalitnějších surovin z celého světa.

Receptury jsou sestavené tak, že se účinky jednotlivých složek navzájem posilují. Dohromady tak tvoří luxusní přírodní kosmetiku, která bude vaši pleť hýčkat a dodá jí potřebnou výživu i posilující energii. Aromaterapeutické účinky každého kosmetického produktu vám pomohou uvolnit psychické napětí, dodají pocit klidu a víry, že je vše tak, jak má být.

V produktech Omorfia není místo pro syntetické látky, barviva ani škodlivé konzervanty. Kosmetika ani její jednotlivé ingredience nejsou testované na zvířatech. Důkladná péče byla věnována i výběru obalů. Ty jsou skleněné a vzhledem k co možná nejvyšší udržitelnosti je jejich výrobce z České republiky.

A k čemu slouží dřevěné špachtličky z posvátného dubu?

Ke kosmetice, kde je to potřeba, je přibalena kosmetická dřevěná špachtlička z dubového dřeva od českého dodavatele. Špachtlička zabrání zanesení bakterií a možného znehodnocení kosmetiky a usnadňuje aplikaci kosmetiky Omorfia.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti