MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Petit Lulu

Petit Lulu je český výrobce látkových plen, doplňků pro přebalování, ale i dětského oblečení. Značka vznikla v roce 2012, kdy její majitelka čekala svého prvního syna. Kvůli nedostatku kvalitních látkových plen a dětského oblečení mu vlastnoručně ušila celou výbavičku. Spolu s manželem pak rozjeli tuto malou rodinnou firmu, aby i ostatní mohli dopřát svým nejmenším kvalitní přebalovací potřeby a oblečení za rozumnou cenu.

Všechny použité materiály jsou atestované pro děti do tří let. Výrobky jsou velmi kvalitní a osvědčené - ostatně majitelé jejich funkčnost už v počátku otestovali na vlastních dětech. Jejich koupí šetříte životní prostředí, a to hned dvakrát. Používáním látkových plen snižujete produkci ohromné masy odpadu z jednorázových plen, a vzhledem k tomu, že se jedná o českou značku, tak nejen podpoříte lokální výrobce, ale nebudete se tolik podílet na vzniku emisních zplodin, které jsou s dovozem spojeny.

Cena
Filtrovat produkty
Cena
-
209 Kč
Vícevrstvá plena je ekonomickou a pohodlnou variantou látkování. Do 10 kg váhy miminka ji lze používat na novosklad. Pro větší děti je lepší plenku složit podél prošití a vložit do svrchních kalhotek.
Sleva 20 %
1,019 Kč   815 Kč
SIO basic je vkládací plena, kterou snadno připnete do svrchních kalhotek. Zvyšuje savost plenky a je vhodná již pro děti od nejútlejšího věku.