Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Petit Lulu

Petit Lulu je český výrobce látkových plen, doplňků pro přebalování, ale i dětského oblečení. Značka vznikla v roce 2012, kdy její majitelka čekala svého prvního syna. Kvůli nedostatku kvalitních látkových plen a dětského oblečení mu vlastnoručně ušila celou výbavičku. Spolu s manželem pak rozjeli tuto malou rodinnou firmu, aby i ostatní mohli dopřát svým nejmenším kvalitní přebalovací potřeby a oblečení za rozumnou cenu.

Všechny použité materiály jsou atestované pro děti do tří let. Výrobky jsou velmi kvalitní a osvědčené - ostatně majitelé jejich funkčnost už v počátku otestovali na vlastních dětech. Jejich koupí šetříte životní prostředí, a to hned dvakrát. Používáním látkových plen snižujete produkci ohromné masy odpadu z jednorázových plen, a vzhledem k tomu, že se jedná o českou značku, tak nejen podpoříte lokální výrobce, ale nebudete se tolik podílet na vzniku emisních zplodin, které jsou s dovozem spojeny.

Filtrovat produkty
Novinka
175 Kč
Jemné ale zároveň pevné separační pleny v roli mají univerzální využití. Jsou pratelné a vyrobené z celulózy bělené kyslíkem.
209 Kč
Vícevrstvá plena je ekonomickou a pohodlnou variantou látkování. Do 10 kg váhy miminka ji lze používat na novosklad. Pro větší děti je lepší plenku složit podél prošití a vložit do svrchních kalhotek.
Sleva 15 %
369 Kč   314 Kč
Nepromokavá přebalovací podložka s motivem hvězdiček je nepostradatelným pomocníkem každé maminky. Můžete ji použít při cestování, návštěvě lékaře a kdekoli, kde nemáte po ruce přebalovací pult
Sleva 15 %
329 Kč   280 Kč
Nepromokavý pytel je vhodný k přenosu použitých plen nebo třeba mokrých tašek. Pomocí šikovných patentů lze upravit jeho velikost a můžete ho použít i jako kosmetickou taštičku.
Novinka
109 Kč
Ideální pomůcka na skladování a následné praní látkových vložek do podprsenky, dámských látkových vložek, odličovacích tamponů apod.
Doprava zdarma
729 Kč   649 Kč
SIO Complete je sada jednovelikostních svrchních kalhotek na suchý zip a SIO basic pleny, která se dá ke svrchním kalhotkám jednoduše připnout. Plenu můžete využívat po celé přebalovací období.
Sleva 15 %
379 Kč   322 Kč
Novorozenecké svrchní kalhotky jsou díky jemnému flísovému okraji citlivé k nožičkám a bříšku miminka. Jsou vhodné na všechny typy plen a pomocí suchého zipu je upravíte na míru vašemu děťátku.
Sleva 15 %
379 Kč   322 Kč
Novorozenecké svrchní kalhotky jsou díky jemnému flísovému okraji citlivé k nožičkám a bříšku miminka. Jsou vhodné na všechny typy plen a pomocí suchého zipu je upravíte na míru vašemu děťátku.