Pjur

Rtěnky slovenské značky Pjur v sobě skrývají rostlinné oleje, vosky a minerální pigmenty. Jsou veganské, netestované na zvířatech a zabalené v tubách z recyklovaného papíru, které se dají dále opět recyklovat či kompostovat. Nápad vyrábět přírodní rtěnky, které vydrží a zároveň rty hydratují, chrání a vyživují, dostaly dvě kamarádky, z nichž jedna sbírala inspiraci v Anglii a druhá na Slovensku. Spojením jejich poznatků z různých kultur, vymyslely perfektní recepturu rtěnek v různých barevných variacích. Navíc zcela bez plastového obalu.

Filtrovat produkty
Složení
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným starorůžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nadčasovým růžovo fialovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a jemným oranžovo červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným fuchsiově růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným oranžovo červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a světlým, hnědo růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým červeným odstínem je vhodná pro odvážné na den a pro všechny na večer. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným měděno červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a jemným světle oranžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným hnědo růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a tmavším červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným světle růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým oranžovo červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým, tmavě vínovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.