pure BIO

Její první položkou byl Bio energetický nápoj Pure Bio Energy, který se významně od konvenčních energetických nápojů odlišoval. Energie ve výrobku obsažená je založená čistě na přírodní bázi – z přírodního kofeinu, neobsahuje tedy žádný taurin jako konvenční energetické nápoje. Navíc, vzhledem k vysokému obsahu bio ovocných složek obsahuje až o 30 % méně cukru než konvenční nápoje, jedná se tedy o konzumaci bez výčitek. Pure Bio nápoje díky přítomností minerální vody z Alp skvěle chutnají.

V roce 2019 přišla společnost s další novinkou v podobě Pure Bio Cucumber, která reflektuje trendy konzumaci nápojů s okurkou, limetkou a mátou. Pure Bio Cucumber si zachovala veškeré atributy Pure Bio značky, skvělou chuť, veškeré ingredience pouze z přírodních zdrojů a navíc k tomu přidala ještě primát – jedná se o první Bio energetický nápoj na světě vykazující neutrální uhlíkovou stopu.

Rakouská značka Pure Bio vznikla v roce 2007 jako reakce na vzrůstající oblibu energetických nápojů. Pure Bio ale chtěl přinést na trh něco jiného, nového, s respektem k přírodě a ke zdraví spotřebitelů. Její první položkou byl Bio energetický nápoj Pure Bio Energy, který se významně od konvenčních energetických nápojů odlišoval. Energie ve výrobku obsažená je založená čistě na přírodní bázi – z přírodního kofeinu, neobsahuje tedy žádný taurin jako konvenční energetické nápoje. Navíc, vzhledem k vysokému obsahu bio ovocných složek obsahuje až o 30 % méně cukru než konvenční nápoje, jedná se tedy o konzumaci bez výčitek. Pure Bio nápoje díky přítomností minerální vody z Alp skvěle chutnají. V roce 2019 přišla společnost s další novinkou v podobě Pure Bio Cucumber, která reflektuje trendy konzumaci nápojů s okurkou, limetkou a mátou. Pure Bio Cucumber si zachovala veškeré atributy Pure Bio značky, skvělou chuť, veškeré ingredience pouze z přírodních zdrojů a navíc k tomu přidala ještě primát – jedná se o první Bio energetický nápoj na světě vykazující neutrální uhlíkovou stopu.

Filtrovat produkty
Složení