Renovality

Firma Renovality je česká firma zaměřená na výrobu kosmetických olejů. Uznávají motto, že rostlinné oleje jsou jako zlato a dle toho se k nim chovají. Oleje jsou čistě přírodního původu a lisované za studena z pečlivě vybraných surovin pro zachování té nejvyšší kvality. Kosmetické oleje firmy Renovality obsahuje nejvyšší možné množství bioaktivních látek a dobře se vstřebávají. Do olejů nejsou přidávány žádné minerální oleje, syntetické látky či konzervanty, vše je v souladu s přírodou. 

Renovality oleje jsou balené do speciálního fialového skla, které zaručuje bioaktivní stálost produktů. Vliv světla vždy urychluje proces a molekulární rozpad přírodních produktů. Fialové sklo funguje tedy jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů. 

Česká firma Renovality se zabývá výrobou nejen kosmetických olejů, ale nově také domácími parfémy či doplňky stravy té nejvyšší kvality. 

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
Novinka
399 Kč
zaručuje vysoký obsah esenciálních aminokyselin methioninu a cysteinu v 1 tabletě. Doplněk stravy obsahuje také zinek a biotin.
Novinka
319 Kč
je speciálně navržená beauty formule, která cílí na krásu. Obsahuje zinek, který přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku.
Novinka
259 Kč
obsahuje železo s přírodním vitaminem C z extraktu plodu aceroly. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.
Novinka
219 Kč
obsahuje vitamin D3 obohacený o přírodní vitamin C z extraktu z aceroly. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů.
Novinka
239 Kč
obsahuje 500 mg extraktu ze zeleného čaje s 60% obsahem polyfenolů. Zelený čaj je známým antioxidantem.
Novinka
279 Kč
Lutein Maximal obsahuje FloraGLO® Lutein a Zeaxanthin OPTISHARP® od Americké společnosti DSM, zinek a vitamin A pro udržení kvality normálního zraku.
167 Kč
Oblíbená růžová voda je u mnohých základním kamenem v péči o pleť. Je vhodná pro všechny typy pleti a to díky čisticím a zklidňujícím účinkům. 
200 Kč
Za studena lisovaný meruňkový olej je velmi oblíbený v péči o dětskou pokožku. Má multifunkční využití nejen na pleť, tělo, ale i v péči o vlasy v podobě zábalů. 
391 Kč
Hořčík je nezbytný minerál pro fungování některých procesů v těle. Hořčíkový olej udržuje vlhkost a tak skvěle hydratuje pokožku. 
391 Kč
Švestkový olej je vhodný pro ošetření zralé, citlivé a suché pleti. Je za studena lisovaný a má skvělé hydratační účinky.
380 Kč
Acai sérum je označován elixírem mládí. Je vhodný pro zralou pleť, skvěle ovšem pečuje i o vaše vlasy.
402 Kč
Squalan je látka vyráběná z cukrově třtiny a je v kosmetickém průmyslu velmi oblíbená. Je zvláčňující a regenerační. 
167 Kč
Hroznový olej je plný minerálů a vitaminů, je vhodný pro mastnou a problematickou pleť, hodí se i pro péči o vlasy. 
335 Kč
Jasmínový tělový peeling je vhodný pro odstranění odumřelých částí kůže s velmi příjemnou vůní jasmínu a díky obsahu olejů a másel i velmi hydratační.   
279 Kč
Mimi balzám byl vyvinut zvláště pro jemnou dětskou pokožku. Balzám je vhodný pro miminka od narození. Dospělí ocení pro zvláště suché pleti.