Renovality

Firma Renovality je česká firma zaměřená na výrobu kosmetických olejů. Uznávají motto, že rostlinné oleje jsou jako zlato a dle toho se k nim chovají. Oleje jsou čistě přírodního původu a lisované za studena z pečlivě vybraných surovin pro zachování té nejvyšší kvality. Kosmetické oleje firmy Renovality obsahuje nejvyšší možné množství bioaktivních látek a dobře se vstřebávají. Do olejů nejsou přidávány žádné minerální oleje, syntetické látky či konzervanty, vše je v souladu s přírodou. 

Renovality oleje jsou balené do speciálního fialového skla, které zaručuje bioaktivní stálost produktů. Vliv světla vždy urychluje proces a molekulární rozpad přírodních produktů. Fialové sklo funguje tedy jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů. 

Česká firma Renovality se zabývá výrobou nejen kosmetických olejů, ale nově také domácími parfémy či doplňky stravy té nejvyšší kvality. 

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
211 Kč
Za studena lisovaný meruňkový olej je velmi oblíbený v péči o dětskou pokožku. Má multifunkční využití nejen na pleť, tělo, ale i v péči o vlasy v podobě zábalů. 
175 Kč
Oblíbená růžová voda je u mnohých základním kamenem v péči o pleť. Je vhodná pro všechny typy pleti a to díky čisticím a zklidňujícím účinkům. 
399 Kč
Acai sérum je označován elixírem mládí. Je vhodný pro zralou pleť, skvěle ovšem pečuje i o vaše vlasy.
422 Kč
Squalan je látka vyráběná z cukrově třtiny a je v kosmetickém průmyslu velmi oblíbená. Je zvláčňující a regenerační. 
411 Kč
Hořčík je nezbytný minerál pro fungování některých procesů v těle. Hořčíkový olej udržuje vlhkost a tak skvěle hydratuje pokožku. 
175 Kč
Hroznový olej je plný minerálů a vitaminů, je vhodný pro mastnou a problematickou pleť, hodí se i pro péči o vlasy. 
293 Kč
Mimi balzám byl vyvinut zvláště pro jemnou dětskou pokožku. Balzám je vhodný pro miminka od narození. Dospělí ocení pro zvláště suché pleti. 
352 Kč
Jasmínový tělový peeling je vhodný pro odstranění odumřelých částí kůže s velmi příjemnou vůní jasmínu a díky obsahu olejů a másel i velmi hydratační.