Royal Green

Značka Royal Green spoléhá na sílu přírodních surovin. Majitelé jsou přesvědčení, že jedinou cestou, jak si užít život, je právě cesta přírody. I z tohoto důvodu využívá zásadně suroviny v té nejvyšší kvalitě a ideálně certifikované značkou BIO. Vizí společnosti je předávat dál cenné dary, které nám poskytuje matka příroda. Zároveň aktivně podporuje bio zemědělce a trvale udržitelný způsob pěstování rostlin.

Royal Green nabízí bio potraviny, bio čaje a kvalitní doplňky stravy. 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
Novinka
549 Kč
Bio certifikovaná maca má příznivý vliv na fyzické a duševní zdraví, plodnost, vytrvalost a vitalitu.
649 Kč
Doplněk stravy bez obsahu lepku ve veganské kapsli obahuje 100 % přírodní vitamin C spolu s účinnou kombinací výtažků z hub shiitake, maitake a reishi. Kombinace vitaminu C přispívá nejen k normální funkci imunitního
549 Kč
Doplněk stravy bez obsahu lepku ve veganské kapsli obsahuje železo ve formě lístků kari a také vitamin C ve formě indického angreštu. Železo přispívá nejen k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.
499 Kč
Doplněk stravy bez obsahu lepku ve veganské kapsli obsahuje účinnou kombinaci kurkumy, zázvoru a černého pepře. Kurkuma přispívá k normálnímu trávení a normální činnosti jater. 
749 Kč
Doplněk stravy bez obsahu lepku ve veganské kapsli obsahuje bio certifikovaný hořčík, ashwagandhu a vitamin D. Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů i nervového systému.
599 Kč
Doplněk stravy bez obsahu lepku ve veganské kapsli je širokospektrální přípravek, který kromě vitaminu C obsahuje stovky dalších prospěšných živin, jako jsou bioflavonoidy či enzymy. 
799 Kč
Doplněk stravy pro muže je unikátní komplex vitamínů, minerálů, superpotravin, rostlinných extraktů a hub dodává tělu esenciální vitamíny a minerály, které se mají přijímat v podobě jídla.
Novinka
319 Kč
Bio certifikovaná spirulina s certifikáty Kosher a Halal podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
749 Kč
Doplněk stravy bez obsahu lepku ve veganské kapsli poskytuje vitaminy a minerální látky ve formě bylin a hub s certifikací NOP (National Organic Certification).
 
Doplněk stravy obsahuje 100% fermentovaný vitamin D s certifikací BIO NOP. Vitamin D přispívá nejen k normální funkci imunitního systému.