Tierra Verde

Tierra Verde s.r.o. je název ryze české společnosti, která se již od roku 2008 věnuje výrobě ekologicky nezávadných produktů. Cílem společnosti je co nejvíce zmenšit negativní dopad lidského působení na přírodu a přeměnit jej v dopad pozitivní.

Významnou částí sortimentu je čistě přírodní ekodrogerie Yellow and Blue, jejíž základ tvoří mýdlové ořechy v bio kvalitě. Yellow & Blue nabízí kvalitní jak bio mýdlové ořechy na praní, tak prací gely z nich, čisticí prostředky, přípravky na mytí nádobí a další zajímavé ekologické výrobky pro domácnost i zahradu. Dalším podstatným produktem, který Tierra Verde přináší, jsou menstruační kalíšky Gaia Cup.

Gaia je podle řecké mytologie bohyně Země, a stejně tak se za „bohyni Země“ může považovat každá žena, která se rozhodne používáním menstruačního kalíšku zmenšit svou ekologickou stopu zanechávanou odpadem z běžných dámských hygienických pomůcek. Kalíšek je vyroben z lékařského silikonu, je hypoalergenní a neobsahuje žádné chemické látky jako chlor, tak běžný u vložek a hlavně tamponů. Nezpůsobuje syndrom toxického šoku. Kromě toho, že je šetrný ke zdraví ženy, je šetrný i k peněžence. Stačí si vypočítat kolik měsíčně utrácíte za tampony a vložky a vynásobit desetiletími menstruačního cyklu. 

Od této značky jsou zobrazeny 3 produkty.

Filtry a parametry produktů:

Složení