UpCircle Beauty

Značka UpCircle vznikla v roce 2015 v Anglii. Vyrábí 100% přírodní produkty z kávové sedliny. Jak přišli na nápad s kávovou sedlinou? Jednoduše, u kávy. Zamysleli se nad tím, kolik kávové sedliny vyprodukuje jedna kavárna. Hodně. Nyní odebírají kávovou sedlinu z několika stovek kaváren v Londýně. 

Příběh UpCircle začal myšlenkou dát použité kávové sedlině nový nádech života. Potravinářské přísady mohou mít na tělo silné účinky - zevnitř i zvenčí - a tak využili příležitost vytvořit kosmetické výrobky z potravinových přísad, které jsou vyřazovány, ale přesto mají pokožce co nabídnout. Své produkty vyrábí nejen z kávové sedliny, ale také z ovocných pecek či chai koření, které propůjčuje jejich mýdlům nezaměnitelné aroma. Všechny přísady jsou recyklované a vdechnou jim nový život. 

Obaly produktů britské značky UpCircle jsou z 99% bez plastů. Kromě produktů jsou jejich marketingové materiály vyrobeny z papíru, který je vyroben z recyklovaných šálků na kávu, a používají pouze papírovou pásku, která byla vyrobena z recyklovaných vláken.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-