Zrození

ZROZENÍ přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivou sílou čisté přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, od nejmenších miminek až po dospělé, a stejně tak i v období věku moudrosti, kdy se s úspěchem používají už několik let. Květové esence Zrození podporují vitalizaci, osvěžení a harmonizaci na tělesně-energetické, emoční i smyslové rovině (čichu a hmatu). Jsou jemné, přesto vysoce účinné.

ZROZENÍ je výhradně česká firma, která byla založena začátkem roku 2016, se sídlem v Praze, která je už po staletí centrem umění alchymie. A právě v alchymii tvorby nových květových esencí Zrození je i kouzlo jejich účinného působení. Přináší totiž propojení klasických květových esencí s aromaterapií třetího tisíciletí, kterou představují velmi jemné květové vody. Kouzelné lahvičky tak obsahují zcela výjimečné léčivé pramenité vody Evropy, exklusivní květové vody (vzácné hydroláty) a květové esence, které obsahují výtažky z květů léčivých bylin a jsou bohaté na bioaktivní látky. Obsahují vzácné oleje a vyznačují se svoji biologickou aktivitou.

Při tvorbě originálních receptur byly využívány poznatky antropozofické medicíny, díky kterým byly matečné tinktury v procesu dozrávání potencované a rytmizované v souladu s biorytmy přírody. V každé lahvičce je koncentrována velká síla přírody pro léčení i pro potěšení v té nejpřirozenější formě. Díky širokému blahodárnému působení jsou součástí domácích lékárniček, ale stejně i příjemným dárkem pro osvěžení či harmonii těla i duše.

Květové esence Zrození přinášejí i novou harmonizující a vitalizační péči v důležitých energetických bodech a místech těla, kdy je využíván jejich stimulační účinek a jsou tak základem skvěle působící kytičkové akupunktury. Ta totiž umí jemným, ale především neinvazivním způsobem podporovat různé fyziologické děje v těle, a stejně tak umí navodit příjemnou emoční atmosféru a duševní pohodu.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
556 Kč
Květová esence s růžovou vodou přináší zklidnění, kdy pomáhá ztišit koloběh rozvířených myšlenek, když je hlava přetížená. 
339 Kč
Mandlový olej v kombinaci s růžovou vodou uvolňuje po porodu emoční i fyzické napětí. Olej pokožku vyživuje, regeneruje, dodává ji pocit hebkosti, pružnosti a vláčnosti.
556 Kč
Květová esence osvěžuje, hydratuje a vitalizuje všechny typy pleti. Přináší příjemné naladění v různých obdobích života ženy a rozvíjí její vnitřní i zevní krásu.
432 Kč
Květová esence přináší nový nádech do života, kdy pomáhá procházet jeho intenzivními vlnami v různých zatěžujících situacích a navrátit nás do pocitu celistvosti, rovnováhy a zklidnění.