Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Zubní pasta aloe vera 75 ml

Urtekram Zubní pasta aloe vera 75 ml

Zubní pasta s výtažky z Aloe vera pečuje o zdraví ústní dutiny a zároveň má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Složení obohacené o extrakty z Aloe a citrusů léčí drobná poranění i záněty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemná zubní pasta Urtekram s výtažky z Aloe vera pečuje o zdraví celé ústní dutiny a zároveň má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Přírodní složení obohacené o extrakty z Aloe a citrusových plodů aktivně léčí drobná poranění i záněty, chrání chrup před vznikem zubního kazu.

Zubní pasta využívá čisticích schopností uhličitanu vápenatého, který šetrně avšak spolehlivě odstraňuje z chrupu nečistoty i zubní plak, lehká masáž drobnými částečkami také podporuje přirozenou bělost chrupu. Křída v kombinaci se zklidňujícími výtažky z Aloe vera a esenciálními oleji z citrusových plodů a myrhy účinně chrání celou ústní dutinu před vznikem zubního kazu a zároveň eliminuje případné podráždění.

Obzvláště Aloe vera má skvělé harmonizační účinky, zklidňuje celou ústní dutinu a chrání ji před opětovným podrážděním i poškozením. Díky jemnému přírodnímu složení je zubní pasta vhodná pro každodenní péči o citlivý chrup, který spolehlivě čistí a zároveň jej chrání.

Pečujte o zuby i dásně

Každodenní očista zubů je nutností, ale díky zubní pastě Urtekram s Aloe vera z ní uděláte příjemný rituál. Zubní pasta Urtekram se postará o zuby, dásně i celou ústní dutinu za pomoci přírodních výtažků a esenciálních olejů a je vhodná i na citlivé zuby a dásně. Dokáže efektivně odstranit veškerý zubní plak, a tím chrání zuby proti zubnímu kazu, zánětům dásní a dalším nepříjemnostem. Je vhodná pro celou rodinu. 

Šetrné čistění

Zubní pasta Urtekram vaše zuby čistí šetrně, ale zároveň efektivně. Jako hlavní čisticí složku využívá uhličitan vápenatý, jež jemně odstraňuje usazený zubní plak, aniž by zuby podráždil nebo je učinil citlivými. Zároveň nijak nenarušuje ani neoslabuje zubní sklovinu a naopak pomáhá zuby posilovat a chránit je před poškozením a napadením zubním kazem a kamenem. 

Zklidňující Aloe vera

Esenciální olej z citrusových plodů pak osvěžuje celou ústní dutinu a podporuje prokrvení sliznic, díky čemuž i urychluje hojení a regeneraci. Spolu s esencí z myrhy působí proti drobným zánětům a podporuje hojení případných poranění. Aloe vera má pak intenzivní zklidňující účinky, zmírňuje podráždění sliznic a harmonizuje celou ústní dutinu. Esenciální oleje rovněž zaručí svěží dech po celý den. 

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?