Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Logona Zubní pasta bez fluoridu EXTRA FRESH, Logodent 75 ml

Logona Zubní pasta bez fluoridu EXTRA FRESH, Logodent 75 ml

Značka: Logona
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
Balení:
102
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Zubní pasta bez fluoridu obsahuje plavenou křídu, xylitol a mořskou sůl. Zuby dokonale vyčistí a zároveň sníží riziko vzniku kazu. Obsažená máta s heřmánkem se pak postarají o svěží dech.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Pro zoubky jako ze škatulky je tu Zubní pasta bez fluoridu EXTRA FRESH. Nejenže díky minerálním abrazivním látkám dokonale čistí chrup, ale současně osvěží váš dech za pomoci éterického oleje z máty. Pasta, díky tomu, že obsahuje výtažek z heřmánku, zároveň pečuje o citlivé dásně.

Přírodní zubní pasta s plavenou křídou a výtažkem z mořských řas dokonale vyčistí chrup, aniž by dráždila či vysušovala ústní sliznici. Plavená křída spolu jemným tenzidem, mořskou solí a xylitolem účinně odstraní ze zubů plak a zanechá je dokonale hladké. Kromě toho pomáhá zuby remineralizovat, a snižovat tak riziko vzniku kazu.

V zubní pastě EXTRA FRESH najdete také přírodní éterické oleje z máty a výtažek z květů heřmánku. Ty nejenže příjemně osvěží váš dech, ale současně pečují o citlivé dásně. Heřmánek působí nejen protizánětlivě, ale také mírně analgeticky, zklidní podráždění a podpoří hojení drobných poranění v ústní dutině.

Použití: Malé množství pasty naneste na nalvhčený kartáček, zuby pečlivě vyčistěte a poté ústa vypláchněte čistou vodou.

Ostatní kategorie: Slané zubní pasty

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese , D-31020, Salzhemmendorf, Německo

Z blogu (1)

Zubní pasty: s fluorem, nebo bez?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: