Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Logona Zubní pasta bez fluoridu EXTRA FRESH, Logodent 75 ml

Logona Zubní pasta bez fluoridu EXTRA FRESH, Logodent 75 ml

Zubní pasta bez fluoridu obsahuje plavenou křídu, xylitol a mořskou sůl. Zuby dokonale vyčistí a zároveň sníží riziko vzniku kazu. Obsažená máta s heřmánkem se pak postarají o svěží dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pro zoubky jako ze škatulky je tu Zubní pasta bez fluoridu EXTRA FRESH. Nejenže díky minerálním abrazivním látkám dokonale čistí chrup, ale současně osvěží váš dech za pomoci éterického oleje z máty. Pasta, díky tomu, že obsahuje výtažek z heřmánku, zároveň pečuje o citlivé dásně.

Přírodní zubní pasta s plavenou křídou a výtažkem z mořských řas dokonale vyčistí chrup, aniž by dráždila či vysušovala ústní sliznici. Plavená křída spolu jemným tenzidem, mořskou solí a xylitolem účinně odstraní ze zubů plak a zanechá je dokonale hladké. Kromě toho pomáhá zuby remineralizovat, a snižovat tak riziko vzniku kazu.

V zubní pastě EXTRA FRESH najdete také přírodní éterické oleje z máty a výtažek z květů heřmánku. Ty nejenže příjemně osvěží váš dech, ale současně pečují o citlivé dásně. Heřmánek působí nejen protizánětlivě, ale také mírně analgeticky, zklidní podráždění a podpoří hojení drobných poranění v ústní dutině.

Použití: Malé množství pasty naneste na nalvhčený kartáček, zuby pečlivě vyčistěte a poté ústa vypláchněte čistou vodou.

Ostatní kategorie: Slané zubní pasty

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese , D-31020, Salzhemmendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?