Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Urtekram Zubní pasta se zeleným čajem a mátou 75 ml

Urtekram Zubní pasta se zeleným čajem a mátou 75 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Zubní pasta pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu výtažků z máty a zeleného čaje. Obzvlášť máta dodává pastě skvělou chuť, která osvěží dech na dlouhou dobu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Urtekram pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu výtažků z máty a zeleného čaje. Obzvlášť máta dodává pastě skvělou chuť, která osvěží dech na dlouhou dobu a zároveň účinně působí antibakteriálně i protizánětlivě. Kombinace esenciálních olejů a křídy zuby jemně myje a zanechává je zdravé.

Zubní pasta využívá čisticích schopností uhličitanu vápenatého, který šetrně avšak spolehlivě odstraňuje z chrupu nečistoty i zubní plak, lehká masáž drobnými částečkami také podporuje přirozenou bělost chrupu. Společně s esenciálními oleji z máty a zeleného čaje udržuje celou ústní dutinu zdravou a eliminuje výskyt drobných zánětů.

Pasta má skvělé léčivé a regenerační vlastnosti, díky obsahu olejů urychluje hojení sliznice, působí proti vzniku zubního kazu a současně účinně osvěžuje dech na dlouhou dobu. 

Komplexní péče

Zubní pasta s mátou a zeleným čajem pečuje nejen o vaše zuby a dásně, ale o celou ústní dutinu pomocí přírodních výtažků a esenciálních olejů. Pravidelná a důkladná zubní hygiena vás nejen ochrání před zubním kazem, ale je skvělou prevencí paradontózy a zánětů dásní. Zubní pasta Urtekram dokáže efektivně odstranit veškerý zubní plak, dodá svěží dech a je vhodná pro celou rodinu. 

Šetrné čistění

Zubní pasta Urtekram vaše zuby čistí šetrně, ale zároveň efektivně. Jako hlavní čisticí složku využívá uhličitan vápenatý, jenž jemně odstraňuje usazený zubní plak, aniž by zuby podráždil nebo je učinil citlivými. Zároveň nijak nenarušuje ani neoslabuje zubní sklovinu a naopak pomáhá zuby posilovat a chránit je před poškozením a napadením zubním kazem či zubním kamenem. 

Svěžest a regenerace

Esenciální olej máty peprné nejen dodává pastě příjemnou lehce mentolovou chuť, ale zároveň podporuje prokrvení sliznic v ústní dutině, čímž urychluje hojení drobných poranění či zánětů. Výtažek ze zeleného čaje působí mírně antibakteriálně, tonizuje dásně a další sliznice a udržuje je zdravé. Esence z myrhy pak působí proti drobným zánětům a stimuluje regeneraci sliznic.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?