Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Zubní pasta se zeleným čajem a mátou 75 ml

Urtekram Zubní pasta se zeleným čajem a mátou 75 ml

Zubní pasta pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu výtažků z máty a zeleného čaje. Obzvlášť máta dodává pastě skvělou chuť, která osvěží dech na dlouhou dobu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Urtekram pečuje o zdraví celé ústní dutiny díky obsahu výtažků z máty a zeleného čaje. Obzvlášť máta dodává pastě skvělou chuť, která osvěží dech na dlouhou dobu a zároveň účinně působí antibakteriálně i protizánětlivě. Kombinace esenciálních olejů a křídy zuby jemně myje a zanechává je zdravé.

Zubní pasta využívá čisticích schopností uhličitanu vápenatého, který šetrně avšak spolehlivě odstraňuje z chrupu nečistoty i zubní plak, lehká masáž drobnými částečkami také podporuje přirozenou bělost chrupu. Společně s esenciálními oleji z máty a zeleného čaje udržuje celou ústní dutinu zdravou a eliminuje výskyt drobných zánětů.

Pasta má skvělé léčivé a regenerační vlastnosti, díky obsahu olejů urychluje hojení sliznice, působí proti vzniku zubního kazu a současně účinně osvěžuje dech na dlouhou dobu. 

Komplexní péče

Zubní pasta s mátou a zeleným čajem pečuje nejen o vaše zuby a dásně, ale o celou ústní dutinu pomocí přírodních výtažků a esenciálních olejů. Pravidelná a důkladná zubní hygiena vás nejen ochrání před zubním kazem, ale je skvělou prevencí paradontózy a zánětů dásní. Zubní pasta Urtekram dokáže efektivně odstranit veškerý zubní plak, dodá svěží dech a je vhodná pro celou rodinu. 

Šetrné čistění

Zubní pasta Urtekram vaše zuby čistí šetrně, ale zároveň efektivně. Jako hlavní čisticí složku využívá uhličitan vápenatý, jenž jemně odstraňuje usazený zubní plak, aniž by zuby podráždil nebo je učinil citlivými. Zároveň nijak nenarušuje ani neoslabuje zubní sklovinu a naopak pomáhá zuby posilovat a chránit je před poškozením a napadením zubním kazem či zubním kamenem. 

Svěžest a regenerace

Esenciální olej máty peprné nejen dodává pastě příjemnou lehce mentolovou chuť, ale zároveň podporuje prokrvení sliznic v ústní dutině, čímž urychluje hojení drobných poranění či zánětů. Výtažek ze zeleného čaje působí mírně antibakteriálně, tonizuje dásně a další sliznice a udržuje je zdravé. Esence z myrhy pak působí proti drobným zánětům a stimuluje regeneraci sliznic.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

skvělá / Michaela 22. 1. 2019 12:02

Tuto pastu si už kupuji více než rok a jsem s ní opravdu spokojená. Má pleť špatně reaguje na fluor v běžných pastách, a proto jsem se rozhodla pro přírodní alternativu. Tato pasta má skvělou konzistenci a díky mátě voní jako normální pasta na zuby. Nemám nic, co bych jí vytkla a mé zuby jsou prý také spokojené (říkal můj zubař :-).

/ Magdaléna 20. 6. 2017 10:04

Pasta nepění, čistí dobře, ale není po ní takový ten fresh pocit v ústech :( Složení super :)

Za mě super / Kristýna 5. 5. 2019 23:04

Pastu používám již několik měsíců a jsem naprosto spokojená. Na začátku mi chvíli trvalo, než jsem si zvykla, že pasta nepění tolik jako ty běžné, a že chuť není tak výrazná. Teď bych ale do jiné nešla, jelikož jako přírodní alternativa mi naprosto vyhovuje.

Nechutná mi / Martina 21. 3. 2017 18:53

Hrozně jsem chtěla vyzkoušet přírodní zubní pastu, tato mi bohužel vůbec nechutná. Na fakt, že nepění, se dá zvyknout, bohužel mi přišlo, že po něm zuby nebyly čisté.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?