Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Rose

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Rose

Hlavní složkou žvýkaček Rose je masticha, přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hlavní složkou žvýkaček Elma Rose Chios GMGA je masticha, což je přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená ve východním Středomoří jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Žvýkačky s jemnou příchutí růžových lístků jsou tradičním mastichovým produktem, který příznivě působí na ústní hygienu a trávicí ústrojí, v obou případech nesrovnatelně účinněji než žvýkačky z běžné produkce. Mastichová žvýkačka je dodávána ve formě dražé.

Hlavní obsažené látky (Chios masticha a mastichový olej) mají silné antimikrobiální účinky a jsou prevencí proti vzniku zubního plaku.

Upozornění: Nadměrné užívání může způsobit žaludeční nevolnost a může mít projímavé účinky. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Ostatní kategorie: Masticha

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110, 82100 Chios Řecko, www.gummastic.gr

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sorbitol, Xylitol, Mannitol, Žvýkačková báze (antioxidant a tocopherol), Masticha (2,5 %) , Glycerin, Přírodní příchuť růže, Mentol, Arabská guma, Dioxid titaničitý, Karnaubský vosk

Možné alergeny: Mentol

Obal: plastový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?