/    /    /    /  

Baraka Balzám bylinný 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Kategorie: Dýchání, Klouby a svaly, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Baraka Balzám bylinný 50 g

Bylinný balzám Baraka pomáhá při nachlazení, bolestech hlavy i kloubů díky jedinečné kombinaci bylinných extraktů. Složení v sobě spojuje osvědčené ajurvédské bylinky a koření, které usnadňují dýchání a uvolňují dutiny, také zlepšují prokrvení kožní tkáně a usnadňují tak pohyb.

Balzám kombinuje esenciální oleje ze skořice, hřebíčku, eukalyptu, karfovníku a také mentol. Tyto látky působí nejenom protizánětlivě a antisepticky, ale také stimulují prokrvení pokožky. Usnadňují dýchání při nachlazení, pomáhají při bolestech hlavy i migrénách.

Balzám současně eliminuje bolestivost kloubů i namožených svalů a napomáhá bezbolestnému pohybu. Chrání svaly i klouby před vznikem zánětů. Bylinný balzám je tak skvělým pomocníkem při bolestech zad, po namáhavých sportovních výkonech i při onemocnění horních cest dýchacích.

Použití: Postižené místo si nahřejeme koupelí a promažeme balzámem. Udržujeme v teple a postup opakujeme co 3 hodiny. Při nachlazení, dýchacích potížích a bolestech hlavy přidáme 1 čajovou lžičku do horké vody a inhalujeme.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Esenciální olej ze skořice, Esenciální olej ze hřebíčku, Olej z černuchy seté, Citronelol, Esenciální olej z eukalyptu, Mentol, Esenciální olej z kafru
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Bio Extracts (Pvt) Ltd.
Mayura Mawatha 672/4
Dehiwala-Mount Lavinia
Srí Lanka
tel: +94 114 656800
http://www.bioextracts.lk/