Baraka Balzám bylinný 50 g

Baraka Balzám bylinný 50 g

Bylinný balzám Baraka pomáhá při nachlazení, bolestech hlavy i kloubů díky jedinečné kombinaci bylinných extraktů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný balzám Baraka pomáhá při nachlazení, bolestech hlavy i kloubů díky jedinečné kombinaci bylinných extraktů. Složení v sobě spojuje osvědčené ajurvédské bylinky a koření, které usnadňují dýchání a uvolňují dutiny, také zlepšují prokrvení kožní tkáně a usnadňují tak pohyb.

Balzám kombinuje esenciální oleje ze skořice, hřebíčku, eukalyptu, karfovníku a také mentol. Tyto látky působí nejenom protizánětlivě a antisepticky, ale také stimulují prokrvení pokožky. Usnadňují dýchání při nachlazení, pomáhají při bolestech hlavy i migrénách.

Balzám současně eliminuje bolestivost kloubů i namožených svalů a napomáhá bezbolestnému pohybu. Chrání svaly i klouby před vznikem zánětů. Bylinný balzám je tak skvělým pomocníkem při bolestech zad, po namáhavých sportovních výkonech i při onemocnění horních cest dýchacích.

Použití: Postižené místo si nahřejeme koupelí a promažeme balzámem. Udržujeme v teple a postup opakujeme co 3 hodiny. Při nachlazení, dýchacích potížích a bolestech hlavy přidáme 1 čajovou lžičku do horké vody a inhalujeme.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?