/    /    /    /    /    /  

Cosm´etika Barva na vlasy Indigo 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy bez henny
Certifikáty: CPK BIO, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Cosm´etika Barva na vlasy Indigo 100 g

Cosm'etika Barva na vlasy Indigo je víc, než jen klasická černá. Obsahuje totiž také decentní modré odlesky, které vaši barvu vlasů ozvláštní. Výtažek z indiga dokáže vlasy obarvit na dlouhou dobu, aniž by je poškodil, vysušil či zatížil. Vlasy budou zářivě lesklé.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou nováčkem v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Mezi chemickým barvením a aplikací indiga vyčkejte alespoň 3 týdny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Extract
i
i

barva: černá, modrá
konzistence: prášková
obal: papírový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Michaela Kochanová
Podkrušnohorská 2052
43601 Litvínov
Česká republika
tel: +420 603914171
http://www.cosmetikabio.eu/