Modrá

104 Kč
z bambusu se speciálně tvarovanými koncovkami z bavlny a skvělým designem jsou skvělou alternativou klasickým plastovým tyčinkám.
 
Černý odstín přírodní barvy na vlasy s modrými odlesky obarví vaše vlasy a zároveň jim poskytne hloubkovou péči. Obsažená henna vlas regeneruje a posiluje, dodává jim zdravý lesk i objem.
410 Kč
Extra měkká modelína ve čtyřech různých barvách z minerálních pigmentů umožňuje dětem vytvářet vlastní jedinečné tvary a rozvíjet tak jejich fantazii. Je vyrobená z obnovitelných přírodních surovin.
Sleva 28 %
499 Kč   359 Kč
Kalhotková plena se zapínáním na suchý zip je tvořena bambusovou kalhotkovou plenou, dlouhou odepínací plenou a flísovou separační plenou. Pro denní i noční nošení.
ZAO
286 Kč
Přírodní lak na nehty s výtažky z bambusu posiluje nehty a zpevňuje jejich strukturu. Tmavší modrý odstín je skvělou originální variantou, pokud hledáte něco nového.
74 Kč
Pytlík z bio bavlny je skvělý pro uložení drobné kosmetiky a dalších nezbytností doma i kdekoliv na cestách. Bavlněný pytlík je vybaven zadrhávací šňůrkou, takže máte jistotu, že se vám nic nevysype.