CosmetikaBio Barva na vlasy Indigo 100 g

CosmetikaBio Barva na vlasy Indigo 100 g

(1 hodn.)
Značka: CosmetikaBio
Certifikáty: CPK BIO, VEGAN, Ecocert
Certifikát CPK BIOCertifikát VEGANCertifikát Ecocert
Balení:
209
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Černý odstín přírodní barvy na vlasy s modrými odlesky obarví vaše vlasy a zároveň jim poskytne hloubkovou péči. Obsažená henna vlas regeneruje a posiluje, dodává jim zdravý lesk i objem.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení1
Položit dotaz
Popis produktu

Cosmetikabio Barva na vlasy Indigo je víc, než jen klasická černá. Obsahuje totiž také decentní modré odlesky, které vaši barvu vlasů ozvláštní. Výtažek z indiga dokáže vlasy obarvit na dlouhou dobu, aniž by je poškodil, vysušil či zatížil. Vlasy budou zářivě lesklé.

Barvy na vlasy Cosmetikabio jsou nováčkem v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosmetikabio tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Čistě rostlinné barvy Cosmetikabio jsou složeny pouze z kvalitních rostlin pro vyvážený odstín a regeneraci vlasu i pokožky. Rostlinné barvy nepoškozují vlasy, protože do vlasu nepronikají, pouze se navážou na keratin ve vlasu obsažený. Výsledná barva je takto značné závislá na původní barvě vlasů a na individuálním stavu vlasu. Každým dalším barvením se vrstva rostlinné barvy na vlasu zvětšuje, takže barva může v důsledku častého barvení mírně tmavnout, ale také lépe chytá.

Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. V případě barvení šedin se doporučuje dvoufázové barvení.

Použití: Při přípravě barvy a samotném procesu barvení se řiďte pokyny na krabičce.

Upozornění: Mezi chemickým barvením a aplikací indiga vyčkejte alespoň 3 týdny.

Cosmetikabio je českou značkou nabízející 100% veganskou přírodní kosmetiku. Vybrat si můžete z řady bylinných barev na vlasy a nechybí ani kamencový deodorant alun.

Barva: černá, modrá

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052 , 43601, Litvínov, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu4

Jak na přírodní barvení aneb Nebojte se henny

Cosmetikabio – 100% přírodní barvy na vlasy

Indigo v přírodních barvách na vlasy

Jak správně používat hennu

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Havraní! / Kristýna 6. 8. 2017 10:48

Po klasické henně od stejné značky jsem přešla na indigo. Barva je stejně skvělá jako jejich henna. Barví velmi sytě a již několik lidí se mě ptalo, jak je možné, že mám úplně havraní barvu vlasů. Při určitém lomu světla je skutečně modrá! Drží velmi dlouho (malinko se vymyje, ale opravdu jen malinko). Vlasy se krásně lesknou a nevypadávají mi jako po klasických barvách. Další výhoda indiga je, že mi po barvení "nesmrdí" vlasy jako mokrá sláma déle než jeden den. U henny (plus jsem vyzkoušela ještě černou a fialovou od Cosm'etiky) to trvalo několik dní a bylo to trochu problém. Tahle barva je prostě skvělá!

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?