/    /    /    /    /  

Argital Bělící zubní pasta s propolisem a dentie 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zubní pasty s jílem, Bělící zubní pasty
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
3,5/5 2 hlasy
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Argital Bělící zubní pasta s propolisem a dentie 75 ml

Argital Bělící zubní pasta s propolisem a dentie je výbornou volbou pro jemné čištění zubů díky kvalitnímu složení z přírodních složek. Je nezbytným přípravkem pro každodenní ústní hygienu. Napomáhá efektivně odstraňovat zubní plak z povrchu zubů a chránit je tak před vznikem zubního kazu. Jemně pečuje také o dásně a působí preventivně proti zánětlivým onemocněním v ústní dutině.

Vyvážený obsah účinných složek s antibakteriálními a dezinfekčními vlastnostmi zabraňuje množení mikrobů, jež poškozují zubní sklovinu. Zároveň bojuje proti tvorbě zubního kamene. Prášek dentie je přírodním abrazivem, které šetrně bělí zuby, odstraňuje barevné skvrny od čaje i kávy a navrací zubům jejich přirozený bílý odstín. Je také skvělým prostředkem, jenž působí příznivě při paradentóze a dalších onemocněních dásní.

Esenciální oleje z máty a anýzu dodávají svěží dech po celý den a příznivě ovlivňují prokrvení dásní. Výtažek  z propolisu napomáhá chránit sliznice ústní dutiny a léčit afty, opary či další drobná onemocnění. Tato zubní pasta tak komplexně pečuje o dutinu ústní, dlouhodobě osvěžuje dech a dodává zubům zářivý bílý odstín.

Použití: Používejte pro čištění zubů dvakrát denně či po každém jídle. Pro dokonalou ústní hygienu používejte společně s přírodní ústní vodou.

Argital Bělící zubní pasta s propolisem a dentie 75 ml

Argital Bieliaca zubná pasta s propolisom a dentie je výbornou voľbou pre jemné čistenie zubov vďaka kvalitnému zloženiu z prírodných zložiek. Je nevyhnutným prípravkom pre každodennú ústnu hygienu. Napomáha efektívne odstraňovať zubný povlak z povrchu zubov a chrániť ich tak pred vznikom zubného kazu. Jemne sa stará tiež o ďasná a pôsobí preventívne proti zápalovým ochoreniam v ústnej dutine.

Vyvážený obsah účinných zložiek s antibakteriálnymi a dezinfekčnými vlastnosťami zabraňuje množeniu mikróbov, ktoré poškodzujú zubnú sklovinu. Zároveň bojuje proti tvorbe zubného kameňa. Prášok dentie je prírodným abrazívom, ktoré šetrne bieli zuby, odstraňuje farebné škvrny od čaju i kávy a navracia zubom ich prirodzený biely odtieň. Je tiež skvelým prostriedkom, ktorý pôsobí priaznivo pri paradentóze a ďalších ochoreniach ďasien.

Esenciálne oleje z mäty a anízu dodávajú svieži dych po celý deň a priaznivo ovplyvňujú prekrvenie ďasien. Výťažok z propolisu napomáha chrániť sliznicu ústnej dutiny a liečiť afty, opary či ďalšie drobné ochorenia. Táto zubná pasta sa tak komplexne stará o ústnu dutinu, dlhodobo osviežuje dych a dodáva zubom žiarivý biely odtieň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Kaolin, Alcohol, CI 77268, Maris Sal, Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil1), Pimpinella Anisum Oil1), Propolis, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it