/    /    /    /    /  

Ecce Vita Bio noni šťáva 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Noni šťáva
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
889
ks
Bez DPH 773 Kč

Ecce Vita Bio noni šťáva 1 l

Bio noni šťáva Ecce Vita je čistou šťávou z ovocných plodů noni, které mají příznivý vliv na činnost imunitního systému i celkové fungování organismu. V současné době jde o oblíbený doplněk stravy, který je bohatý na vitaminy, minerály, aminokyseliny i vlákninu. Přispívá ke zlepšení fyzické i psychické kondice, zlepšuje vytrvalost a napomáhá regenerovat organismus.

Šťáva z plodů noni působí jako tonikum, a díky tomu zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, náladu a také kvalitu spánku. Vysoký obsah vitaminů a minerálních látek podporuje správnou činnost imunitního systému. Osvědčila se také při zvýšené hladině cholesterolu a zvýšeném krevním tlaku. Obojí napomáhá navracet na optimální hladinu.

Tím, že noni šťáva obsahuje přírodní vlákninu, přispívá také ke správnému zažívání, a je tak vhodná při různých střevních potížích. Noni se také podílí na odstranění toxických látek z těla a má antioxidační účinky, díky čemuž napomáhá chránit organismus před předčasným stárnutím.

Skladování: Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte ideálně do 3 měsíců.

Dávkování: První 3 dny užívejte ráno 1 čajovou lžičku nalačno, 30 minut před jídlem. Od 4. dne užívejte 30 ml. Šťávu můžete pít neředěnou nebo ji přidat do džusu.

Upozornění: Výrobek je doplňkem stravy, není tedy náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let věku.

Ecce Vita Bio noni šťáva 1 l

Bio noni šťava Ecce Vita je čistou šťavou z ovocných plodov noni, ktoré majú priaznivý vplyv na činnosť imunitného systému aj celkové fungovanie organizmu. V súčasnej dobe ide o obľúbený doplnok stravy, ktorý je bohatý na vitamíny, minerály, aminokyseliny aj vlákninu. Prispieva k zlepšeniu fyzickej aj psychickej kondície, zlepšuje vytrvalosť a napomáha regenerovať organizmus.

Šťava z plodov noni pôsobí ako tonikum, a vďaka tomu zlepšuje fyzickú aj psychickú kondíciu, náladu a tiež kvalitu spánku. Vysoký obsah vitamínov a minerálnych látok podporuje správnu činnosť imunitného systému. Osvedčila sa tiež pri zvýšenej hladine cholesterolu a zvýšenom krvnom tlaku. Oboje napomáha navracať na optimálnu hladinu.

Tým, že noni šťava obsahuje prírodnú vlákninu, prispieva tiež k správnemu zažívaniu, a je tak vhodná pri rôznych črevných ťažkostiach. Noni sa tiež podieľa na odstránení toxických látok z tela a antioxidačné účinky, vďaka čomu napomáha chrániť organizmus pred predčasným starnutím.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: šťáva z plodů Morinda citrifolia
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/