/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Chai Masala, porcovaný

Značka:
Množství: 25 ks, 43,5 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
118
ks
Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Chai Masala, porcovaný

Osvěžující čaj Organic India Tulsi Chai Masala v sobě spojuje tradiční chuť černého čaje s bazalkou a množstvím exotického voňavého koření. Tato kombinace zajišťuje příjemnou osvěžující chuť, která současně posiluje vitalitu celého těla, navozuje fyzickou pohodu a podporuje metabolismus tuků.

Kořeněný čaj v sobě spojuje klasický černý čaj Assam a lístky bazalky posvátné. Obzvlášť bazalka je silný antioxidant, který organismus povzbuzuje a zároveň jej chrání před známkami předčasného stárnutí. Bazalka také dodává tělu vitalitu a navozuje pohodu. Kromě toho přispívá kombinace čaje, bylinek a koření k metabolismu tuků, a harmonizuje tak hladinu cholesterolu i cukru v krvi.

Čaj je nejenom zdraví prospěšný ale také chutný a to díky vysokému obsahu kvalitního voňavého koření. Skořice, zázvor, kardamom, hřebíček, muškátový oříšek a mnohé další dodávají čaji lehce štiplavou chuť a povzbuzující kořeněnou vůni.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Tip: Ze směsi si také můžete připravit domácí ledový čaj.

Organic India Čaj Tulsi Chai Masala, porcovaný

Osviežujúci čaj Organic India Tulsi Chai Masala v sebe spája tradičnú chuť čierneho čaju s bazalkou a množstvom exotického voňavého korenia. Táto kombinácia zaisťuje príjemnú osviežujúcu chuť, ktorá súčasne posilňuje vitalitu celého tela, navodzuje fyzickú pohodu a podporuje metabolizmus tukov.

Korenený čaj v sebe spája klasický čierny čaj Assam a lístky bazalky posvätnej. Obzvlášť bazalka je silný antioxidant, ktorý organizmus povzbudzuje a zároveň ho chráni pred známkami predčasného starnutia. Bazalka tiež dodáva telu vitalitu a navodzuje pohodu. Okrem toho kombinácia čaju, byliniek a korenín prispieva k metabolizmu tukov, a harmonizuje tak hladinu cholesterolu aj cukru v krvi.

Čaj je nielen zdraviu prospešný ale aj chutný a to vďaka vysokému obsahu kvalitného voňavého korenia. Škorica, zázvor, kardamon, klinčeky, muškátový oriešok a mnohé ďalšie dodávajú čaju zľahka štipľavú chuť a povzbudzujúcu korenistú vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Assam černý čaj1) (28 %) , Bazalka posvátná1) (21,6 %) , Skořice pravá1) (18 %) , Zázvor1) (10 %) , Kardamom1) (7,5 %) , Bazalka pravá1) (5,4 %) , Černý Pepř1) (4 %) , Hřebíček1) (2,5 %) , Muškátový oříšek1) (1,5 %) , Muškátový květ1) (1,5 %)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com