Ženské čaje

Ženské čaje jsou určeny pro dámy všech věkových kategorií a mají široké využití v péči o ženský organismus. Jde o směsi bylinek bio kvality, které u nás najdete v sypané i sáčkové verzi. Výrobci využívají suroviny z ekologického zemědělství a čaje jsou vyrobeny z lokálních bylin, bez použití konzervantů a syntetických látek.

Vyberou si u nás ženy těhotné, kojící, ale i ty, které se na porod nebo kojení teprve chystají. 

Tyto bylinné směsi působí blahodárně na ženský hormonální systém, posilují organismus a najdete u nás i čaje na bolestivou a silnou menstruaci, pro období klimakteria nebo při problémech s kvasinkami. Oblíbené jsou také čajové směsi pro ženy různých věkových kategorií, jejichž složení univerzálně pomáhá ze zdravotními neduhy spojenými s ženstvím v daném věku.

Stejně tak nabízíme čaje pro celkovou rovnováhu ženského hormonálního systému, které voní po bylinkách a jsou vhodné pro ženy jakéhokoliv věku.

Top produkty
Nobilis Tilia Čaj pro kojící maminky, sypaný 50 g
Čaj pro kojící maminky obsahuje směs léčivých bylin, která dodává kojícím maminkám potřebné vitaminy a minerály, příznivě ovlivňuje metabolismus a podporuje tvorbu mateřského mléka.
Poslední 2 ks!
80 Kč
76 Kč
Weleda Čaj pro kojící ženy, bio 40 g, 20 ks
Čaj pro kojící ženy na podporu laktace a kvality mateřského mléka obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných bylin. Nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte.
Poslední 3 ks!
131 Kč
Nobilis Tilia Čaj pro ženy, sypaný 50 g
Čaj obsahuje vyváženou směs bylin, jako je hluchavka, kontryhel nebo maliník, které příznivě ovlivňují stav ženského organismu během klimakteria.
Poslední 4 ks!
74 Kč
Seřadit produkty:
14 produktů
14 produktů
vymazat filtry