/    /    /    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Choco Chili

Značka:
Množství: 17 ks, 37,4 g
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Kořeněné čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas

Zboží je nedostupné.

Golden Temple Čaj Yogitea Choco Chili

Lahodný a lehce stimulující kořeněný čokoládový čaj Yogi Tea od firmy Golden Temple se špetkou chili je namíchán podle tradiční receptury starověkých Aztéků. Ti si jej velmi cenili a pro jeho silně povzbuzující účinky jej nazývali nápojem bohů.

Obsahuje skořápky z kakaových bobů, které spolu s prohřívacím kořením vytvářejí jedinečný chuťový zážitek a dodávají energii a chuť do života. Skořice, hřebíček, lékořice, zázvor a anýz aktivizují tělo i mysl, prokrvují vnitřní orgány a působí afrodiziakálně. Tento ájurvédský čaj je vhodný jak pro vzácné speciální chvíle, tak pro každodenní popíjení pro zažehnutí životní jiskry.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4- 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocoa Shells1) (60 %) , Cinnamon1), Liquorice1), Ginger1), Black Pepper1), Cassia Italica Leaf Extract1), Anise1), Chilli Pepper1) (1 %) , Barley Malt1), Cloves1), Cardamom1), Ginger Oil1), Vanilla Extract1), Vanilla Beans1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu