/    /    /    /  

AlmaWin Čistič na koupelny 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 500 ml / 125 Kč
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny, Vzorky ekodrogerie
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
37
ks
Bez DPH 31 Kč

AlmaWin Čistič na koupelny 100 ml

Čistič koupelen AlmaWin je výborným pomocníkem pro úklid všech povrchů v koupelně. Díky účinnému přírodnímu složení lehce odstraňuje nečistoty, vodní kámen i usazené zbytky zubních past a jiných pečujících produktů.

Koncentrovaný univerzální čistič koupelen můžete díky šetrnému přírodnímu složení použít k mytí všech povrchů včetně dlaždiček, akrylátu a plastu. Základ čističe tvoří rostlinné tenzidy, které díky bohaté pěně nečistoty účinně rozpustí bez namáhavého drhnutí.

Přírodní složení čističe je šetrné nejen k povrchům v koupelně a k pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Rostlinné tenzidy se při kontaktu s odpadními vodami začnou přeměňovat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Nezředěný čistič aplikujte na znečištěný povrch a nechte působit. Poté opláchněte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

AlmaWin Čistič na koupelny 100 ml

Čistič kúpeľní AlmaWin je výborným pomocníkom pri upratovaní všetkých povrchov v kúpeľni. Vďaka účinnému prírodnému zloženiu ľahko odstraňuje nečistoty, vodný kameň i usadené zvyšky zubných pást a iných ošetrujúcich predmetov.

Koncentrovaný univerzálny čistič kúpeľní môžete vďaka šetrnému prírodnému zloženiu použiť na umývanie všetkých povrchov vrátane dlaždičiek, akrylátu a plastu. Základ čističa tvoria rastlinné tenzidy, ktoré vďaka bohatej pene nečistoty účinne rozpustia bez namáhavého drhnutia.

Prírodné zloženie čističa je šetrné nielen k povrchom v kúpeľni a k pokožke rúk, ale tiež k životnému prostrediu. Rastlinné tenzidy sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú premieňať na prirodzene sa vyskytujúce látky, a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5 %) , Parfém
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de