Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Sonett Odstraňovač vodního kamene 1 l

Sonett Odstraňovač vodního kamene 1 l

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Odstraňovač vodního kamene spolehlivě odstraní vodní kámen, vápenné usazeniny i stopy po rzi díky účinné kyselině citronové. Využijete jej v koupelně i celé domácnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Odstraňovač vodního kamene Sonett spolehlivě odstraní vodní kámen, ale také vápenné usazeniny i stopy po rzi díky účinné kyselině citronové. Díky jednoduchému přírodnímu složení je čistič vhodný pro všechny druhy hladkých povrchů.

Koncentrovaný odstraňovač si poradí s usazeným vodním kamenem, vápennými usazeninami i rzí. Díky přírodnímu složení na základě kyseliny citronové je čistič nejen účinný, ale také šetrný ke zdraví a životnímu prostředí. Díky tomu ho mohou bez obav používat i alergici a osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Neředěný čistič naneste na znečištěnou plochu a nechte působit 5- 10 minut. Poté důkladně opláchněte čistou vodou či otřete čistým vlhkým hadříkem.

Tip: Pro odstranění vodního kamene z rychlovarné konvice či jiného nádobí nařeďte 100 ml čističe v 500 ml vody. Směs ohřejte na cca 60°C a nechte působit 20- 30 minut. Pro odstranění kamene z myčky nebo pračky nalijte litr neředěného přípravku do zásobníku a nechte naprázdno proběhnout mycí či prací program.

Upozornění: Obsažená kyselina citronová má odvápňovac efekt, proto se vyvarujte kontaktu s mramorem, alabastrem, betonem a umělým kamenem. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?