/    /    /    /  

Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
104
ks
Bez DPH 86 Kč

Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750 ml

Koncentrovaný čistič na různé druhy povrchů Bio-D má široké využití v celé domácnosti, působí antibakteriálně a znečištěný povrch současně účinně myje. Šetrné přírodní složení spolehlivě odstraní bakterie, povrch odmastí a odstraní i hrubší nečistoty. Čistič lze využít pro úklid celého domu, garáže i dílny.

Čistič pro různé druhy povrchů je vysoce účinný díky obsahu rostlinných tenzidů a chloridu sodného. Rozpouští nečistoty i mastnotu, dezinfikuje a působí antibakteriálně. Vzhledem k jemnému přírodnímu složení jej lze využít pro všechny povrchy v domácnosti včetně akrylátu, dlaždic, linolea, jedinou výjimkou je neošetřené dřevo. Jemné složení bez přídavku chlóru či bělidel je navíc dobře snášeno i citlivou pokožkou alergiků.

Použití: Při silnějším znečištění naneste čistič na houbičku či hadřík a aplikujte na čištěnou plochu. Pro údržbu větších povrchů nařeďte 20 mililitrů prostředku 5 litry vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750 ml

Koncentrovaný čistič na rôzne druhy povrchov Bio-D má široké využitie v celej domácnosti, pôsobí antibakteriálne a znečistený povrch súčasne účinne umýva. Šetrné prírodné zloženie spoľahlivo odstráni baktérie, povrch odmastí a odstráni aj hrubšie nečistoty. Čistič možno využiť pre upratovanie celého domu, garáže i dielne.

Čistič pre rôzne druhy povrchov je vysoko účinný vďaka obsahu rastlinných tenzidov a chloridu sodného. Rozpúšťa nečistoty aj mastnotu, dezinfikuje a pôsobí antibakteriálne. Vzhľadom k jemnému prírodnému zloženiu ho možno využiť pre všetky povrchy v domácnosti vrátane akrylátu, dlaždíc, linolea, jedinou výnimkou je neošetrené drevo. Jemné zloženie bez prídavku chlóru či bielidiel je navyše dobre znášané aj citlivou pokožkou alergikov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky (>30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky, Chlorid sodný, Kyselina citronová, Kyselina mléčná, Pomerančový olej
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz