Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750 ml

Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750 ml

  • Značka: Bio-D
  • Balení: 750 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 86 Kč

Koncentrovaný čistič na různé druhy povrchů Bio-D má široké využití v celé domácnosti, působí antibakteriálně a znečištěný povrch současně účinně myje. Šetrné přírodní složení spolehlivě odstraní bakterie, povrch odmastí a odstraní i hrubší nečistoty. Čistič lze využít pro úklid celého domu, garáže i dílny.

Čistič pro různé druhy povrchů je vysoce účinný díky obsahu rostlinných tenzidů a chloridu sodného. Rozpouští nečistoty i mastnotu, dezinfikuje a působí antibakteriálně. Vzhledem k jemnému přírodnímu složení jej lze využít pro všechny povrchy v domácnosti včetně akrylátu, dlaždic, linolea, jedinou výjimkou je neošetřené dřevo. Jemné složení bez přídavku chlóru či bělidel je navíc dobře snášeno i citlivou pokožkou alergiků.

Použití: Při silnějším znečištění naneste čistič na houbičku či hadřík a aplikujte na čištěnou plochu. Pro údržbu větších povrchů nařeďte 20 mililitrů prostředku 5 litry vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky (>30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky, Chlorid sodný, Kyselina citronová, Kyselina mléčná, Pomerančový olej

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way, HU7 0YQ Sutton Fields, Hull Velká Británie, tel: +44-191 418 8209, http://www.biodegradable.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Univerzální čistič

Univerzální čistič s rozprašovačem je vhodný pro ošetření a dezinfekci všech povrchů v domácnosti, včetně lakovaného dřeva. Lehce rozpustí nečistoty a čištěný povrch spolehlivě vydezinfikuje.