Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750 ml

Bio-D Čistič na různé druhy povrchů 750 ml

Značka: Bio-D
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Certifikát LEAPING BUNNYCertifikát VEGAN
Balení:
104
Momentálně vyprodané na e-shopu

Koncentrovaný čistič na různé druhy povrchů má široké využití v celé domácnosti, působí antibakteriálně a znečištěný povrch současně účinně myje.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Koncentrovaný čistič na různé druhy povrchů Bio-D má široké využití v celé domácnosti, působí antibakteriálně a znečištěný povrch současně účinně myje. Šetrné přírodní složení spolehlivě odstraní bakterie, povrch odmastí a odstraní i hrubší nečistoty. Čistič lze využít pro úklid celého domu, garáže i dílny.

Čistič pro různé druhy povrchů je vysoce účinný díky obsahu rostlinných tenzidů a chloridu sodného. Rozpouští nečistoty i mastnotu a působí antibakteriálně. Vzhledem k jemnému přírodnímu složení jej lze využít pro všechny povrchy v domácnosti včetně akrylátu, dlaždic, linolea, jedinou výjimkou je neošetřené dřevo. Jemné složení bez přídavku chlóru či bělidel je navíc dobře snášeno i citlivou pokožkou ekzematiků.

Britská rodinná firma Bio-D založená roku 1988 nabízí ekologickou drogerii na mytí nádobí, praní i veškerý úklid domácnosti. Výrobky také získaly řadu ocenění a jsou schváleny mnohými certifikáty, mezi které patří The Vegan Society, BUAV či The World Foundation. Veškeré výrobky nesou označení Leaping Bunny a Vegan jsou zárukou toho, že neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech. 

Použití: Při silnějším znečištění naneste čistič na houbičku či hadřík a aplikujte na čištěnou plochu. Pro údržbu větších povrchů nařeďte 20 mililitrů prostředku 5 litry vody.

Upozornění: VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje Limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way , HU7 0YQ, Sutton Fields, Hull, Velká Británie , tel: +44-191 418 8209

Z blogu (3)

Jarní úklid s přírodou

Testování na zvířatech

Vánoční úklid - čistá domácnost, čistá mysl

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: