/    /    /    /    /  

Mádara Čistící tonikum 200 ml

Clarifying Toner

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Mádara Eco Face
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Mádara Čistící tonikum 200 ml

Čisticí tonikum Mádara intenzivně tonizuje a osvěžuje mastnou pleť. Tonikum ošetřuje nedostatky mastné pleti, snižuje její lesk a stahuje rozšířené póry. Umožňuje snadnější absorpci hydratačního přípravku. Obsahuje okurku a dubovou kůru z Baltické oblasti, palmu rotang, šalvěj a růžovou květovou vodu.

Čistící tonikum osvěžuje mastnou problematickou pokožku. Díky vysokému podílu růžové vody a výtažkům ze severských bylinek zanechává pokožku zdravější, eliminuje produkci kožního mazu a zároveň podporuje regeneraci pleti. Růžová voda uzamyká v pleti hydrataci, udržuje pokožku zklidněněnou a urychluje hojení drobných nedokonalostí.

Výtažky z okurky, dubové kůry a šalvěje osvěžují pokožku, sjednocují její barevný tón a napomáhají jejímu zdravému vzhledu. Bylinné výtažky navíc omezují nadměrnou produkci kožního mazu, působí lehce protizánětlivě a mírní tak výskyt pupínků a dalších nekonalostí. Čistící tonikum zanechává mastnou pleť se sklony k nedokonalostem zdravější, s menším výskytem pupínků.

Péče z lotyšské přírody

Čistící tonikum Mádara je jedním z nejpopulárnějších produktů této značky, která je velice oblíbená u mnoha žen, ale i mužů. Obsahuje kvalitní přírodní výtažky pocházející z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody a jeho složení je dokonale vyvážené tak, aby vyhovovalo širokému spektru typů pleti včetně aknózní, smíšené či citlivé. 

Pro svěží pokožku

Tonizace je často opomíjenou, avšak velice důležitou součástí každodenní péče o pleť. Tonikum dokáže zcela proměnit vaši pečující rutinu a zvýšit kvalitu vaší pleti. Čistící tonikum Mádara eliminuje nadměrnou produkci kožního mazu, ihned stahuje rozšířené póry a brání nečistotám usazovat se v nich. Výsledkem je dokonale čistá pokožka bez ucpaných pórů a pupínků.

Dokonale čistá pleť

Čistící tonikum je bohaté na přírodní výtažky, které působí adstringentně, jako je například extrakt ze šalvěje, která je pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky velice oblíbená v péči o problematickou pokožku se sklonem k tvorbě pupínků. Voda z damašské růže má zároveň zklidňující efekt a pomáhá uzamykat vláhu v hlubšich vrstvách pokožky. Spolu s dalšími složkami, jako jsou extrakt z okurky a dubové kůry, tak tonikum zanechává pleť zmatněnou a vláčnou.

Matná pleť

Tonikum Mádara dokáže velice efektivně regulovat tvorbu kožního mazu a díky tomu brání nadměrnému maštění pokožky v tzv. T-zóně, tedy v oblasti čela, nosu a brady. Zároveň však pokožku nevysušuje, ale naopak jí dodává potřebnou hydrataci a péči. Tonikum je tak vhodné i pro pokožku, která je sice mastná nebo smíšená, ale zároveň se na ní již objevují první vrásky a linky.

Použití: Po vyčištění pleti naneste na kosmetický tampon malé množství tonika a jemnými pohyby potřete obličej a krk. Poté použijete vhodný hydratační přípravek Mádara dle typu své pleti.

Mádara Čistící tonikum 200 ml

Čistiace tonikum Mádara intenzívne tonizuje a osviežuje mastnú pleť. Tonikum ošetruje nedostatky mastnej pleti, znižuje jej lesk a sťahuje rozšírené póry. Umožňuje jednoduchšiu absorpciu hydratačného prípravku. Obsahuje uhorku a dubovú kôru z Baltickej oblasti, palmu rotang, šalviu a ružovú kvetovú vodu.

Čistiace tonikum osviežuje mastnú problematickú pokožku. Vďaka vysokému podielu ružovej vody a výťažkom zo severských byliniek zanecháva pokožku zdravšiu, eliminuje produkciu kožného mazu a zároveň podporuje regeneráciu pleti. Ružová voda uzamyká v pleti hydratáciu, udržiava pokožku upokojenú a urýchľuje hojenie drobných nedokonalostí.

Výťažky z uhorky, dubovej kôry a šalvie osviežujú pokožku, zjednocujú jej farebný tón a pomáhajú jej zdravému vzhľadu. Bylinné výťažky navyše obmedzujú nadmernú produkciu kožného mazu, pôsobia mierne protizápalovo a miernia tak výskyt pupienkov a ďalších nedokonalostí. Čistiace tonikum zanecháva mastnú pleť so sklonmi k nedokonalostiam zdravšiu, s menším výskytom pupienkov.

Starostlivosť z lotyšskej prírody

Čistiace tonikum Mádara je jedným z najpopulárnejších produktov tejto značky, ktorá je veľmi obľúbená u mnohých žien, ale aj mužov. Obsahuje kvalitné prírodné výťažky pochádzajúce z čistej a nepoškvrnenej lotyšskej prírody a jeho zloženie je dokonale vyvážené tak, aby vyhovovalo širokému spektru typov pleti, vrátane aknóznej, zmiešanej, či citlivej.

Pre sviežu pokožku

Tonizácia je často opomínanou, avšak veľmi dôležitou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť. Tonikum dokáže celkom premeniť vašu ošetrujúcu rutinu a zvýšiť kvalitu vašej pleti. Čistiace tonikum Mádara eliminuje nadmernú produkciu kožného mazu, ihneď sťahuje rozšírené póry a bráni nečistotám usadzovať sa v nich. Výsledkom je dokonale čistá pokožka bez upchatých pórov a pupienkov.

Dokonale čistá pleť

Čistiace tonikum je bohaté na prírodné výťažky, ktoré pôsobia adstringentne, ako je napríklad extrakt zo šalvie, ktorá je pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky veľmi obľúbená v starostlivosti o problematickú pokožku so sklonom k tvorbe pupienkov. Voda z damašskej ruže má zároveň upokojujúci efekt a pomáha uzamykať vlahu v hlbších vrstvách pokožky. Spolu s ďalšími zložkami, ako sú extrakt z uhorky a dubovej kôry, tak tonikum zanecháva pleť zmatnenú a vláčnu.

Matná pleť

Tonikum Mádara dokáže veľmi efektívne regulovať tvorbu kožného mazu a vďaka tomu bráni nadmernému masteniu pokožky v tzv. T-zóne, teda v oblasti čela, nosa a brady. Zároveň však pokožku nevysušuje, no naopak jej dodáva potrebnú hydratáciu a starostlivosť. Tonikum je tak vhodné aj pre pokožku, ktorá je síce mastná alebo zmiešaná, no zároveň sa na nej už objavujú prvé vrásky a linky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Rosa Damascena Flower Water1), Acorus Calamus (Sweet Flag) Root Extract1), Betaine, Glycerin2), Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract1), Quercus Robur (Oak) Bark Extract1), Salvia Officinalis Leaf Extract1), Salicylic Acid
1) Organic agriculture, 2) Made using organic ingredients
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Mádara Eco Face
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce

MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Lotyšsko