MÁDARA Čisticí tonikum 200 ml

Clarifying Toner

MÁDARA Čisticí tonikum 200 ml

Clarifying Toner

Čisticí tonikum osvěžuje mastnou pleť. Tonikum ošetřuje nedostatky mastné pleti, snižuje její lesk a stahuje rozšířené póry.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čisticí tonikum MÁDARA intenzivně tonizuje a osvěžuje mastnou pleť. Tonikum ošetřuje nedostatky mastné pleti, snižuje její lesk a stahuje rozšířené póry. Umožňuje snadnější absorpci hydratačního přípravku. Obsahuje okurku a dubovou kůru z Baltické oblasti, palmu rotang, šalvěj a růžovou květovou vodu.

Čisticí tonikum osvěžuje mastnou problematickou pokožku. Díky vysokému podílu růžové vody a výtažkům ze severských bylinek zanechává pokožku zdravější, eliminuje produkci kožního mazu a zároveň podporuje regeneraci pleti. Růžová voda uzamyká v pleti hydrataci, urychluje hojení drobných nedokonalostí a spolu s betainem udržuje pokožku zklidněněnou.

Výtažky z okurky, dubové kůry a šalvěje osvěžují pokožku, sjednocují její barevný tón a napomáhají jejímu zdravému vzhledu. Bylinné výtažky navíc omezují nadměrnou produkci kožního mazu, působí lehce protizánětlivě a mírní tak výskyt pupínků a dalších nekonalostí. Čisticí tonikum zanechává mastnou pleť se sklony k nedokonalostem zdravější, s menším výskytem pupínků.

Péče z lotyšské přírody

Čistící tonikum MÁDARA je jedním z nejpopulárnějších produktů této značky, která je velice oblíbená u mnoha žen, ale i mužů. Obsahuje kvalitní přírodní výtažky pocházející z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody a jeho složení je dokonale vyvážené tak, aby vyhovovalo širokému spektru typů pleti včetně aknózní, smíšené či citlivé. 

Pro svěží pokožku

Tonizace je často opomíjenou, avšak velice důležitou součástí každodenní péče o pleť. Tonikum dokáže zcela proměnit vaši pečující rutinu a zvýšit kvalitu vaší pleti. Čisticí tonikum MÁDARA eliminuje nadměrnou produkci kožního mazu, ihned stahuje rozšířené póry a brání nečistotám usazovat se v nich. Výsledkem je dokonale čistá pokožka bez ucpaných pórů a pupínků.

Dokonale čistá pleť

Čisticí tonikum je bohaté na přírodní výtažky, které působí adstringentně, jako je například extrakt ze šalvěje, která je pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky velice oblíbená v péči o problematickou pokožku se sklonem k tvorbě pupínků. Voda z damašské růže má zároveň zklidňující efekt a pomáhá uzamykat vláhu v hlubšich vrstvách pokožky. Spolu s dalšími složkami, jako jsou extrakt z okurky a dubové kůry, tak tonikum zanechává pleť zmatněnou a vláčnou.

Matná pleť

Tonikum MÁDARA dokáže velice efektivně regulovat tvorbu kožního mazu a díky tomu brání nadměrnému maštění pokožky v tzv. T-zóně, tedy v oblasti čela, nosu a brady. Zároveň však pokožku nevysušuje, ale naopak jí dodává potřebnou hydrataci a péči. Tonikum je tak vhodné i pro pokožku, která je sice mastná nebo smíšená, ale zároveň se na ní již objevují první vrásky a linky.

Použití: Po vyčištění pleti naneste na kosmetický tampon malé množství tonika a jemnými pohyby potřete obličej a krk. Poté použijete vhodný hydratační přípravek Mádara dle typu své pleti.

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?