/    /    /    /  

Coslys Deodorant náplň divoké květy 50 ml

Alum Stone Deodorant

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
197
ks
Bez DPH 163 Kč

Coslys Deodorant náplň divoké květy 50 ml

Buďte šetrní k přírodě a vyzkoušejte náhradní náplň do vašeho oblíbeného deodorantu. Přírodní deodorant roll-on divoké květy Coslys je má krásnou květinovou vůni. Kombinuje v sobě bylinné extrakty a éterické oleje s antibakteriálním rýžovým práškem, které pomáhají mírnit tvorbu potu. Nezanechává bílé stopy.

Kuličkový deodorant obsahuje esenciální oleje, výtažky z tužebníku a Aloe verae a rýžový prášek. Tyto suroviny společně pomáhají zmírnit nadměrné pocení i výskyt nepříznivým bakterií na pokožce, čímž předchází tvorbě nepříjemného zápachu. Obsažená šťáva z Aloe navíc výborně pečuje o namáhanou pokožku a má skvělé zklidňující a hojivé účinky.

Složení deodorantu je obohacené o cenný výtažek z tužebníku, který pokožku zjemňuje a posiluje, a také zklidňující jílový minerál bentonit. Jemné složení bez alkoholu je mimořádně vhodné i pro citlivou pokožku, která je náchylná k častému podráždění či zarudnutí.

Použití: Aplikujte denně na čisté a suché podpaží.

Příprava: Chcete-li vyměnit náplň deodorantu, odšroubujte zadní stranu otáčením doleva. Vyjměte prázdnou lahvičku a umístěte novou otočením doprava.

Coslys Deodorant náplň divoké květy 50 ml

Buďte šetrní k prírode a vyskúšajte náhradnú náplň do vášho obľúbeného dezodorantu. Prírodný dezodorant roll-on divoké kvety Coslys má krásnu kvetinovú vôňu. Kombinuje v sebe bylinné extrakty a éterické oleje s antibakteriálnym ryžovým práškom, ktoré pomáhajú zmierňovať tvorbu potu. Nezanecháva biele stopy.

Guľôčkový dezodorant obsahuje esenciálne oleje, výťažky z túžobníka a aloe vera a ryžový prášok. Tieto suroviny spoločne pomáhajú zmierniť nadmerné potenie aj výskyt nepriaznivých baktérií na pokožke, čím predchádza tvorbe nepríjemného zápachu. Obsiahnutá šťava z Aloe sa navyše výborne stará o namáhanú pokožku a má skvelé upokojujúce a hojivé účinky.

Zloženie dezodorantu je obohatené o cenný výťažok z túžobníka, ktorý pokožku zjemňuje a posilňuje, a tiež upokojujúci ílový minerál bentonit. Jemné zloženie bez alkoholu je mimoriadne vhodné aj pre citlivú pokožku, ktorá je náchylná k častému podráždeniu či začervenaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Potassium Alum, Saccharomyces Ferment, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oleosomes, Xantan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Glycerin, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/