Roll-on deodoranty

Přírodní a bio deodoranty v kuličce představují intenzivní ochranu před pocením a nepříjemným pachem. Vzhledem ke svému přírodnímu složení nedráždí pokožku a mohou být použity v krátké době po depilaci a opakovaně. V přírodní nosné substanci jsou obsaženy rostlinné a bylinné složky, případně éterické oleje. Existují však také ve variantách bez vůně pro citlivou a alergickou pokožku.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Konzistence
Složení
Cena
-
366 Kč
Bylinkový roll on deodorant ochrání před vznikem tělesného zápachu i nejcitlivější pokožku. Složení na bázi antibakteriálního kamence a rostlinných výtažků šetrným způsobem eliminuje nadměrné pocení.
207 Kč
Kuličkový deodorant s jemnou vůní růží spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku díky obsahu rostlinných výtažků.
229 Kč
Deodorant ve formě praktického roll-onu na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Vůně ambry a santalu je určena pro muže, ale i ženy, které mají rády neotřelé pánské a unisex mošus
207 Kč
Kuličkový deodorant s osvěžující vůní limetky spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje o jemnou citlivou pokožku podpaží díky obsahu rostlinných výtažků.
169 Kč
Roll-on deodorant s jemnou vůní mandlí ochrání před vznikem nepříjemného zápachu. Kombinace bylinných výtažků a rýžového prášku mírní nadměrné pocení a zanechává podpaží suché.
299 Kč
Deodorant bez hliníku a alkoholu obsahuje komplex účinných látek včetně šťávy z Aloe vera nebo výtažku z oliv. Podpaží ochrání před nevítaným zápachem i podrážděním a současně pokožku provoní po plumérii.
207 Kč
Kuličkový deodorant s kvalitními přírodními ingrediencemi a kamencem účinně chrání proti pocení. Eukalyptus brání množení bakterií a minimalizuje tak vznik nepříjemného zápachu.
169 Kč
Osvěžující deodorant bez hliníkových solí brání díky obsahu zinku vzniku tělesného zápachu a pomáhá eliminovat nadměrné pocení.
207 Kč
Zklidňující kuličkový deodorant Aloe vera spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje i o pokožku díky obsahu kamence a rostlinných výtažků.
169 Kč
Deodorant nejen brání vzniku tělesného zápachu a nadměrnému pocení a díky unikátní receptuře nezanechává skvrny na oblečení.
199 Kč
Deo roll-on vás přirozeně ochrání před tělesným zápachem a současně potěší ovocnou exotickou vůní. Esenciální oleje tvoří příjemně nasládlou vůni s tóny vanilky, davany a pomeranče.
203 Kč
Přírodní kuličkový deodorant Pure Spirit je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Je vyroben pouze z přírodního krystalu, které brání vzniku tělesného zápachu a je pokožkou velmi dobře snášen.
199 Kč
Deoroll-on vás přirozeně ochrání před tělesným zápachem a současně potěší osvěžující vůní citrusových plodů. 
249 Kč
Přírodní deodorant se svěží vůní šalvěje a citrusů zabraňuje vzniku nežádoucího zápachu i při nadměrném pocení a zajišťuje zklidnění podrážděné pokožky i po holení a depilaci.
199 Kč
Roll-on deodorant s osvěžující vůní mandarinky předchází tvorbě nepříjemného tělesného zápachu, pomáhá eliminovat nadměrné pocení a pečuje o pokožku podpaží.