/    /    /    /    /  

Coslys Dětská zubní pasta 50 ml

Junior Toothpaste

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Ústní dětská hygiena, Ovocné zubní pasty
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Coslys Dětská zubní pasta 50 ml

Dětská zubní pasta Coslys je speciálně přizpůsobena dětským potřebám a mohou ji používat holky a kluci od dvou let. Zajišťuje jemné čištění mléčného chrupu a péči něj. Díky přírodním výtažkům pečuje také o zdraví dásní a přírodní extrakt z jahody jí dodává líbivou vůni a příchuť, která zpříjemní pravidelné očistu zoubků. Pasta má velmi jemné složení, a tak nehrozí žádné nebezpečí v případě, že ji děťátko při čištění spolkne.

Pasta obsahuje šetrné čisticí složky, které spolu s oxid křemičitým krásně odstraní zubní plak, a zanechávají tak zoubky dokonale čisté a hladké. Výtažky ze zeleného čaje, rmenu a Aloe vera zklidňují citlivé dětské dásně, pečují o ně a chrání je před vznikem zánětů. Pasta pomáhá předcházet vzniku zubního kazu a neobsahuje sorbitol ani jiná umělá sladidla. Příjemně nasládlou chuť jí dodávají březová šťáva a extrakt ze stévie.

Použití: Naneste zubní pastu o velikosti hrášku na zubní kartáček a vyčistěte zuby.

Upozornění: Dohlédněte na ústní hygienu svých dětí a zamezte nadměrné konzumaci zubní pasty.

Coslys Dětská zubní pasta 50 ml

Detská zubná pasta Coslys je špeciálne prispôsobená detským potrebám a môžu ju používať dievčatá a chlapci od dvoch rokov. Zaisťuje jemné čistenie mliečneho chrupu a starostlivosť o neho. Vďaka prírodným výťažkom sa stará aj o zdravie ďasien a prírodný extrakt z jahody jej dodáva ľúbivú vôňu a príchuť, ktorá spríjemní pravidelnú očistu zúbkov. Pasta má veľmi jemné zloženie a tak nehrozí žiadne nebezpečenstvo v prípade, že ju dieťatko pri čistení prehltne.

Pasta obsahuje šetrné čistiace zložky, ktoré spolu s oxidom kremičitým krásne odstránia zubný plak, a zanechávajú tak zúbky dokonale čisté a hladké. Výťažky zo zeleného čaju, harmančeka a Aloe vera upokojujú citlivé detské ďasná, starajú sa o ne a chránia ich pred vznikom zápalov. Pasta pomáha predchádzať vzniku zubného kazu a neobsahuje sorbitol ani iné umelé sladidlá. Príjemne sladkastú chuť jej dodávajú brezová šťava a extrakt zo stévie.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Xylitol, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract1), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Anthemis Nobilis Flower Water1), Decyl Glucoside, Camelia Sinensis Leaf Extract1), Xantan Gum, Potassium Hydroxide, Stevia Rebaudiana Extract, Aroma (Flavour), Potassium Sorbate, Citric Acid, Mica, Cl 77491
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/