Prohlédněte si vaše seznamy přání

Lavera Dětská zubní pasta 75 ml

Lavera Dětská zubní pasta 75 ml

Zubní pasta s vápníkem a lékořicí pro silné a zdravé mléčné zuby každého dítka.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětská zubní pasta od značky Lavera účinně a zároveň jemně odstraňuje zubní plak a chrání dásně před mechanickým poraněním. Její přírodní složení pomáhá ostraňovat bakterie způsobující zubní kaz

Aloe vera v dentální hygieně bojuje proti zánětům dásní, krvácivosti a opakovaným aftům. Měsíček a lékořice jsou přidávány pro své protizánětlivé, antibakteriální a antiseptické účinky. Pro předcházení zánětům dásní a jejich krvácivosti je zde obsažen extrakt z jahody. Pro své brusné účinky zde také nalezneme vápník.

Lavera je světoznámá německá značka přírodní a bio kosmetiky, která se jako jedna z prvních dostala i do řetězců drogerií, a tím začala psát novou kapitolu dějin přírodní kosmetiky. Její vysoká kvalita příznivé ceny způsobily, že se na přírodní kosmetiku začalo více zákazníků dívat jako na finančně přijatelnou variantu chemickým výrobků. Cílem značky je nabídnout kvalitní kosmetikou s čistě přírodním složením, která je vhodná pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro naše nejmenší. Jejich heslem je "Bio a přírodní kosmetika pro každého".
 
Zubní pasta má certifikát NATRUE a je vhodná pro vegany.
 

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a zuby a dásně vyčistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Ostatní kategorie: Ústní dětská hygiena

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?