/    /    /    /    /    /  

Yellow and Blue Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 250 ml / 59 Kč
Kategorie: Ekologické gely do myčky
Hodnocení:
1,0/5 1 hlas
Cena
175
ks
Bez DPH 145 Kč

Yellow and Blue Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů 1 l

Gel do myčky nádobí Yellow and Blue si poradí i se silně znečištěným nádobím díky obsahu přírodních tenzidů. Ty spolehlivě odstraní mastnotu i zbytky přischlého jídla a zároveň dodají nádobí lesk bez nutnosti dalšího leštění. Přírodní složení zaručuje, že je mycí gel šetrný k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Základ gelu do myčky tvoří saponin, výtažek z mýdlových ořechů, v kombinaci s rostlinnými tenzidy. Tyto dvě složky vytvoří při kontaktu s vodou jemnou pěnu, která si spolehlivě poradí se zbytky jídla i s mastnotou. Aby byl mycí gel co nejúčinnější, obsahuje také sodu a sůl kyseliny citronové, které čistící účinek tenzidů ještě více umocní.

I přes jednoduché přírodní složení je mycí gel účinný a poradí si i s připečenou mastnotou a zbytky jídla. Díky obsahu soli kyseliny citronové získává nádobí lesk a neusazují se na něm kapky vody. Gel je výborným pomocníkem do každé domácnosti, v kombinaci s myčkou nádobí ušetří vaše ruce a současně i životní prostředí. Složky obsažené v gelu se začnou při kontaktu s odpadními vodami rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Na jednu várku nalijte do zásobníku myčky cca 30 ml gelu.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte gel v kombinaci s leštidlem a solí do myčky.

Yellow and Blue Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů 1 l

Gél do umývačky riadu Yellow and Blue si poradí aj so silne znečisteným riadom vďaka obsahu prírodných tenzidov. Tie spoľahlivo odstránia mastnotu aj zvyšky prischnutého jedla a zároveň riadu dodajú lesk bez nutnosti ďalšieho leštenia. Prírodné zloženie zaručuje, že umývací gél je šetrný k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje.

Základ gélu do umývačky tvorí saponín, výťažok z mydlových orechov, v kombinácii s rastlinnými tenzidmi. Tieto dve zložky vytvoria pri kontakte s vodou jemnú penu, ktorá si spoľahlivo poradí so zvyškami jedla aj s mastnotou. Aby bol umývací gél čo najúčinnejší, obsahue tiež sódu a soľ kyseliny citrónovej, ktoré čistiaci účinok tenzidov ešte viac umocnia.

Napriek jednoduchému prírodnému zloženiu je umývací gél účinný a poradí si aj s pripečenou mastnotou a zvyškami jedla. Vďaka obsahu soli kyseliny citrónovej riad získava lesk a neusadzujú sa na ňom kvapky vody. Gél je výborný pomocníkom do každej domácnosti, v kombinácii s umývačkou riadu šetrí vaše ruky a súčasne aj životné prostredie. Zložky obsiahnuté v géli sa začnú pri kontakte s odpadnými vodami rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Saponin, Rostlinný tenzid, Silikáty, Uhličitan sodný, Citronan sodný, Xanthanová guma, Benzoan sodný, Rostlinná silice
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz