/    /    /    /    /  

Coslys Holící krém pro muže, Homme Bio 12 ml

Značka:
Množství: 12 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 125 ml / 347 Kč
Kategorie: Krémy na holení, Vzorky kosmetiky pro muže, Kosmetika pro muže
Produktová řada: Coslys Homme Bio
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
15 bodů ks

Coslys Holící krém pro muže, Homme Bio 12 ml

Krém na holení Coslys Homme Bio pečuje o náročné potřeby mužské pokožky již během holení, pleť zklidňuje, chrání před zarudnutím i vznikem drobných zánětů. Harmonizující rostlinné výtažky pokožku aktivně zklidňují a chrání ji, současně zjemňují vousy, a napomáhají tak snadnému hladkému oholení.

Krém má skvělé zklidňující účinky díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. To je bohaté na množství antioxidantů, vitaminů a minerálů, které pokožku harmonizují, hydratují do hloubky a chrání před vznikem zarudnutí. Aloe společně s bisabololem, zklidňujícím výtažkem z heřmánku, brání vzniku drobných zánětů i podráždění.

Rostlinné oleje a výtažky zjemňují vousy a pomáhají snadnému oholení do hladka. Pleť je ochráněna před podrážděním, poškozením a případná drobná poranění jsou vydezinfikována. Holící krém aktivně vyživuje náročnou mužskou pokožku, zjemňuje ji a zároveň zpříjemňuje samotný proces holení.

Použití: Krém aplikujte v tenké vrstvě na navlhčenou pleť a oholte se. Poté opláchněte čistou vodou.

Coslys Holící krém pro muže, Homme Bio 12 ml

Krém na holenie Coslys Homme Bio sa stará o potreby mužskej pokožky už počas holenia, pleť upokojuje, chráni pred začervenaním aj vznikom drobných zápalov. Harmonizujúce rastlinné výťažky pokožku aktívne upokojujú a chránia ju, súčasne zjemňujú fúzy a napomáhajú tak ľahkému hladkému oholeniu.

Krém má skvelé upokojujúce účinky vďaka vysokému podielu šťavy z Aloe vera. Ta je bohatá na množstvo antioxidantov, vitamínov a minerálov, ktoré pokožku harmonizujú, hydratujú do hĺbky a chránia pred vznikom začervenania. Aloe spoločne s bisabololom, upokojujúcim výťažkom z harmančeka, bráni vzniku drobných zápalov aj podráždenia.

Rastlinné oleje a výťažky zjemňujú fúzy a pomáhajú ľahkému oholeniu do hladka. Pleť je ochránená pred podráždením, poškodením a prípadné drobné poranenia sa vydezinfikujú. Holiaci krém aktívne vyživuje náročnú mužskú pokožku, zjemňuje ju a zároveň spríjemňuje samotný proces holenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Glycerin1), Glyceryl Stearate SE, Sodium Stearate, Cetearyl Alcohol, Parfum, Fagus Sylvatica Bud Extract1), Bisabolol, Xantan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Glycine Soja Oil, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Cl 77891, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminium Hydroxide, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Citral
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
produktové řady: Coslys Homme Bio

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/