/    /    /    /  

Weleda Kaštanová koupel pro unavené končetiny 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Přípravky do koupele, Deodoranty ve spreji
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Weleda Kaštanová koupel pro unavené končetiny 200 ml

Kaštanová koupel Weleda pomáhá unaveným oteklým nohám. Obsažené rostlinné výtažky uvolňují bolavé končetiny, napomáhají jejich lepšímu prokrvení a celkově tonizují pokožku. Pravidelná lázeň v kaštanové koupeli vám pomůže zbavit se oteklých bolavých nohou.

Výtažek z kaštanu zmírňuje otoky nohou a zlepšuje jejich prokrvení. Tím pomáhá od bolesti a nepříjemného tlaku v končetinách. Kaštanová koupel několikrát týdně pomůže zbavit se nepříjemných pocitů těžkých nohou. 

Koupel je vhodná i pro těhotné ženy, jež na otoky nohou často trpí. Kromě blahodárných účinků na krevní oběh má kaštanová koupel kvalitní výživné složení, které o pokožku nohou bohatě pečuje a posiluje ji.

Použití: Do již napuštěné vany přidejte 3 lžíce Kaštanové koupele. Při často otékajících nohách koupel opakujte alespoň dvakrát týdně.

Weleda Kaštanová koupel pro unavené končetiny 200 ml

Gaštanový kúpeľ Weleda pomáha unaveným opuchnutým nohám. Obsiahnuté rastlinné výťažky uvoľňujú boľavé končatiny, napomáhajú ich lepšiemu prekrveniu a celkovo tonizujú pokožku. Pravidelné kúpanie v gaštanovom kúpeli vám pomôže zbaviť sa opuchnutých boľavých nôh.

Výťažok z gaštanu zmierňuje opuchy nôh a zlepšuje ich prekrvenie. Tým pomáha od bolesti a nepríjemného tlaku v končatinách. Gaštanový kúpeľ niekoľkokrát týždenne pomôže zbaviť sa nepríjemných pocitov ťažkých nôh.

Kúpeľ je vhodný aj pre tehotné ženy, ktoré na opuchy nôh často trpia. Okrem blahodárnych účinkov na krvný obeh má gaštanový kúpeľ kvalitné výživné zloženie, ktoré sa sa o pokožku nôh dobre postará a posilní ju.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Výtažek z jírovce maďálu, Alkohol, Parfém1), Výtažek z přesličky, Výtažek z arniky, Xanthanová guma, Kamenná sůl, Soda, Limonen1), Linalool1)
INCI: Aqua, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Alcohol, Parfum1), Equisetum Arvense Extract, Arnica Montana Extract, Xantan Gum, Sodium Chloride, Sodium Carbonate, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz