/    /    /    /    /  

Batex Kojící polštář, 613 S

Značka:
Množství: 170x35 cm, 0.7 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Kojenecké podkovy
Produktová řada: Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
750
ks
Bez DPH 620 Kč

Batex Kojící polštář, 613 S

Kojící podkova Batex je praktická pomůcka, která vám usnadní péči o vaše děťátko. Je ideálně přizpůsobena pro každodenní použití a snadno se tvaruje. Je plněna koplenem, což jsou polystyrenové perličky, oblíbené obzvláště v relaxačních a mikromasážních polštářích. Koplenová náplň se snadno rozloží a vytvaruje podle těla.

Tento kojící polštář oceníte již v průběhu těhotenství, kdy jej můžete využít jako oporu rostoucího bříška při spaní na boku. Při kojení snadno zaujmete pohodlnou polohu, která bude maximálně komfortní a přirozená pro vás i vaše miminko. Podkova lehce podepírá tělo děťátka a nezatěžuje nadměrně šíjové svalstvo.

Kojící podkovu ale můžete také použít jako polštář na sezení, který účinně uleví poporodním bolestem. Je vhodný také při bolestech zad, krční páteře či kyčelních kloubů. Můžete s ním také obklopit miminko před spaním, aby se cítilo dokonale v bezpečí. Povrch polštáře je vyroben z bavlny a polyesteru. Kojící podkova je potažena snímatelným fleecovým potahem. Ten pokožku přijemně hladí.

Povlak polštáře lze snadno udržovat praním v pračce při teplotě vody do 30 °C. Jeho výplň je možná prát až na 95 °C. Vysoká teplota zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také účinně odstraní veškeré alergeny.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Kojící polštář, 613 S

Dojčiaca podkova Batex je praktická pomôcka, ktorá vám uľahčí starostlivosť o vaše dieťatko. Je ideálne prispôsobená na každodenné použitie a ľahko sa tvaruje. Je plnená koplenom, čo sú polystyrénové perličky, obľúbené obzvlášť v relaxačných a mikromasážnych vankúšoch. Koplenová náplň sa ľahko rozloží a vytvaruje podľa tela.

Tento dojčiaci vankúš oceníte už v priebehu tehotenstva, kedy ho môžete využiť ako oporu rastúceho bruška pri spaní na boku. Pri dojčení ľahko zaujmete pohodlnú polohu, ktorá bude maximálne komfortná a prirodzená pre vás aj vaše bábätko. Podkova ľahko podopiera telo dieťatka a nezaťažuje nadmerne šijové svalstvo.

Dojčiacu podkovu však môžete tiež použiť ako vankúš na sedenie, ktorý účinne uľaví popôrodným bolestiam. Je vhodná tiež pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice či bedrových kĺbov. Môžete s ňou tiež obklopiť bábätko pred spaním, aby sa cítilo dokonale v bezpečí. Povrch vankúša je vyrobený z bavlny a polyesteru. Dojčiaca podkova je potiahnutá snímateľným fleecovým poťahom. Ten pokožku príjemne hladí a zároveň sa veľmi ľahko udržuje, pretože ho možno prať v práčke.

Poťah vankúša možno ľahko udržiavať praním v práce pri teplote vody do 30 °C. Jeho výplň je možné prať až na 95 °C. Vysoká teplota vody zaistí dokonalú čistotu, no takisto účinné odstráni akékoľvek alergény.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Polystyrenové kuličky, Bavlna, Polyester, Fleece
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povlak: fleece
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: polystyrenové kuličky
produktové řady: Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz