/    /    /    /    /    /  

Purity Vision Kokosový olej Biokokosák 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 300 ml / 197 Kč 700 ml / 399 Kč 2,5 l / 1245 Kč
Kategorie: Koupelové oleje, Kokosový olej, Vlasové oleje, Oleje a másla na vaření
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
97
ks
Bez DPH 84 Kč

Purity Vision Kokosový olej Biokokosák 100 ml

Biokokosák Purity Vision je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o suchou pokožku celého těla i vlasů, aktivně regeneruje, posiluje a působí antibakteriálně a antimykoticky. Kromě toho lze olej využít i v teplé a studené kuchyni, exoticky provoní a ochutí nejrůznější sladké pokrmy a v přiměřeném množství je navíc zdraví prospěšný.

Za studena lisovaný kokosový olej si zachovává všechny živiny prospěšné pro naši pokožku i celý organismus. Kokosový olej obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a také kyseliny laurovou, kaprylovou a kapronovou. Ty mají výborné antibakteriální, antiseptické a antimykotické účinky, díky kterým lze kokosový olej s úspěchem využít pro léčbu nejrůznějších kožních onemocnění, mykóz, plísní, ale i špatně se hojících poranění. Pokožku celého těla a také vlasy skvěle zjemňuje, posiluje a aktivně zklidňuje. Mírní podráždění i zarudnutí, například po dlouhém pobytu na slunci.

Olej má široké využití ve studené i teplé kuchyni, má vysoký bod přepalování. Kokosový olej je výborný pro přípravu sladkých koláčů, smažení lívanců nebo jen tak do kaše či na toast. Nejenom že je chutný, ale také prospěšný pro zdraví, neboť neobsahuje cholesterol, je lehce stravitelný a dodává tělu množství esenciálních mastných kyselin.

Univerzální pomocník

Kokosový olej je opravdu multifunkčním produktem, který se neztratí v žádné domácnosti. Je ideální volbou pro ty z vás, kteří preferujete minimalistická řešení a nechcete zahlcovat svůj domov i životní prostředí zbytečnými obaly. Kokosový olej je právě pro tuto vlastnost celosvětově jedním z nejoblíbenějších produktů a množství možností jeho využití vás ohromí.

Hloubková výživa pro pokožku

Kokosový olej má významné příznivé účinky na pokožku. Díky vysokému podílu nenasycených mastnýc kyselin má výborné vyživující vlastnosti a můžete jej použít na pokožku celého těla namísto vašeho obvyklého tělového mléka či másla. Výhodou kokosového oleje je jeho snadné roztírání a rychlé vstřebávání - používejte jej ale vždy na ještě vlhkou kůži, tak budou jeho účinky maximální.

Kokosový olej

Lesklé vlasy a zářivě bílé zuby

Pokud vás trápí přesušené a namáhané vlasy, právě kokosový olej je vrátí zpět do kondice. Rovnoměrně pokryje povrch vlasového vlákna, čímž jej ochrání před nepříznivými vnějšími podmínkami a zároveň zvýší jeho lesk. A ač se to může zdát neobvyklé, kokosový olej je také skvělým přípravkem pro přírodní bělení zubů. Stačí jej jen jednou či dvakrát denně nanést na zuby.

Užívejte vnitřně

Rozhodně se ale nemusíte omezovat jen na vnější použití, kokosový olej obohatí váš organismus také zevnitř. Je často užíván při poruchách trávení a díky obsahu vitaminů a esenciálních mastných kyselin dodává tělu prospěšné látky. Kokosový olej je skvělý také pro teplou kuchyni, palačinky či lívance smažené na něm ihned dostanou nový rozměr chuti.

Použití: Potřebné množství oleje rozpusťte v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku či vlasy.

Tip: Chcete si přirozenou cestou vybělit zuby? Použijte kokosový olej. Vložte lžičku oleje do úst a alespoň 10 minut jej převalujte v puse. Poté olej vyplivněte. Z oleje, jedlé sody a eukalyptového esenciálního oleje si můžete vyrobit i domácí zubní pastu.

Purity Vision Kokosový olej Biokokosák 100 ml

Biokokosák Purity Vision je skvelým univerzálnym pomocníkom pre starostlivosť o suchú pokožku celého tela aj vlasov, aktívne regeneruje, posilňuje a pôsobí antibakteriálne a antimykoticky. Okrem toho možno olej využiť aj v teplej a studenej kuchyni, exotický prevonia a ochutí najrôznejšie sladké pokrmy a v primeranom množstve je naviac zdraviu prospešný.

Za studena lisovaný kokosový olej si zachováva všetky živiny prospešné pre našu pokožku aj celý organizmus. Kokosový olej obsahuje vysoký podiel nenasytených mastných kyselín, vitamínov a tiež kyseliny laurovú, kaprylovú a kapronovú. Tie majú výborné antibakteriálne, antiseptické a antimykotické účinky, vďaka ktorým možno kokosový olej s úspechom využívať pre liečbu najrôznejších kožných ochorení, mykóz, plesní ale aj zle sa hojacích poranení. Pokožku celého tela a tiež vlasov skvelo zjemňuje, posilňuje a aktívne upokojuje. Mierni podráždenie aj začervenanie, napríklad po dlhom pobytu na slnku.

Olej má široké využitie v studenej aj teplej kuchyni, má vysoký bod prepaľovania. Kokosový olej je výborný pre prípravu sladkých koláčov, vyprážanie lievancov alebo len tak do kaše či na toast. Nielen že je chutný, ale tiež prospešný pre zdravie, pretože neobsahuje cholesterol, je ľahko stráviteľný a dodáva telu množstvo esenciálnych mastných kyselín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Voňavé pohlazení | 1.12.2011 13:40:21 |

Krásně voní a pokožka je po něm heboučká, můžu jen doporučit:)

Vonavé pohlazení | 22.6.2014 15:22:01 | Lucie

Můžu vřele doporučit plet je po nem hladoučká vonavá.Dobrá cena.

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Natures Care CZ s.r.o.
Hlavní 15
768 04 Střílky
Česká republika
www.purityvision.cz