/    /    /    /  

Delibutus Konopný balzám na vlasy s jojobovým olejem 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasové oleje, Konopí na vlasy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
200
ks
Bez DPH 165 Kč

Delibutus Konopný balzám na vlasy s jojobovým olejem 50 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je dočasně ilustrační. Již pro Vás připravujeme aktuální foto :-).

Konopný balzám na vlasy Delibutus obohacený o výživný jojobový olej pečuje o suché krepaté vlasy i roztřepené konečky. Složení plné rostlinných olejů zaceluje poškozené vlasy, uhlazuje jejich strukturu a současně je chrání před opětovným poškozením. Oleje dodávají vlasům zdravý lesk i pružnost a podporují rychlejší růst.

Vlasový balzám v sobě spojuje regenerační účinky lněného, kokosového, jojobového a konopného oleje. Všechny tyto rostlinné látky obsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které pečují o zdraví vlasu. Uhlazují jeho strukturu, posilují ji a chrání před roztřepením v důsledku pravidelné úpravy horkým vzduchem či častým barvením.

Oleje pečují nejenom o vlasy, ale také o pokožku hlavy, kterou zklidňují, vyživují a současně podporují rychlejší růst vlasů. O příjemnou vůni balzámu a současně zdravou tonizovanou pokožku se postarají esenciální oleje z růžového dřeva a ylang ylang. Konopný balzám vlasy nejenom vyživuje, ale také jim dodává přirozený lesk a vitalitu.

Použití: Balzám aplikujte rovnoměrně do délek suchých čistých vlasů i na samotnou pokožku. Nechte alespoň 5 minut působit a poté teplou vodou vymyjte.

Tip: Balzám můžete používat i jako intenzivní kúru na suché roztřepené konečky.

Delibutus Konopný balzám na vlasy s jojobovým olejem 50 ml

Konopný balzam na vlasy Delibutus obohatený o výživný jojobový olej sa stará o suché krepovité vlasy aj rozštiepené končeky. Zloženie plné rastlinných olejov zaceľuje poškodené vlasy, uhladzuje ich štruktúru a súčasne ich chráni pred opätovným poškodením. Oleje dodávajú vlasom zdravý lesk aj pružnosť a podporujú rýchlejší rast.

Vlasový balzam v sebe spája regeneračné účinky ľanového, kokosového, jojobového a konopného oleja. Všetky tieto rastlinné látky obsahujú vysoké množstva nenasýtených mastných kyselín a vitamínov, ktoré sa starajú o zdravie vlasu. Uhladzujú jeho štruktúru, posilňujú ju a chráni pred rozštiepením v dôsledku pravidelnej úpravy horúcim vzduchom či častým farbením.

Oleje sa starajú nielen o vlasy, ale aj o pokožku hlavy, ktorú upokojujú, vyživujú a súčasne podporujú rýchlejší rast vlasov. O príjemnú vôňu balzamu a súčasne zdravú tonizovanú pokožku sa postarajú esenciálne oleje z ružového dreva a ylang ylang. Konopný balzam vlasy nielen vyživuje, ale tiež im dodáva prirodzený lesk a vitalitu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Linum Usitatissimum Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Cananga Odorata Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/