Delibutus

Severočeská firma Delibutus byla založena v roce 2011 a od té doby se velice úspěšně rozvíjí a získává nové příznivce. Zpracovává pouze dary přírody v podobě rostlinných tuků, olejů, bylin a esenciálních olejů. Pokud to je možné, tak volí lokální dodavatele, ale produkty jsou složené ze surovin celého světa. Od dodavatelů požadují to, co považují za samozřejmost - kvalitu a maximálně ohleduplný přístup ke všemu živému i neživému.

„Láska vložená do produktu je v naší filosofii vnímána jako účinná složka. Máme k dispozici vlastní výrobnu, kde hlavním pomocníkem je vodní lázeň a technologie ke kontrolovanému zchlazování výrobků.“

Konopné produkty Delibutus jsou tak extrémně šetrné i k té nejcitlivější pokožce, aktivně o ni pečují a léčí ji. Konopí je mimořádně vhodné pro suchou citlivou pleť, pokožku trpící na akné, ekzémy a lupénku, pleť intenzivně regeneruje, posiluje a chrání. Kromě úžasného přírodního složení, Delibutus dodržuje zásady Fair Trade obchodu i trvale udržitelného rozvoje, produkty také nejsou testovány na zvířatech. 

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti
Typy vlasů
Cena
-
303 Kč
Mast s bambuckým máslem, konopným olejem, včelím voskem, kaštanem a dubovou kůrou je přírodním pomocníkem při hemeroidech.
177 Kč
Spojení bambuckého másla a konopného oleje představuje multifunkční balzám pro všechny typy pleti. Je vhodný také jako péče o dětskou pokožku.
177 Kč
Směs bambuckého másla a mandlového oleje přináší péči o všechny typy pokožky, zejména pak jemnou, citlivou, alergickou či ekzematickou.
366 Kč
Spojení bambuckého másla a konopného oleje představuje multifunkční balzám pro všechny typy pleti. Je vhodný také jako péče o dětskou pokožku.
345 Kč
Olejová péče s konopným a rozmarýnovým esenciálním olejem se postará nejen o poškozená vlasová vlákna, ale také o vlasovou pokožku.
408 Kč
Směs konopného, šípkového, hroznového a lněného oleje spolu s éterickými oleji je ideální pro pleť, která potřebuje ozdravit, vyhojit a regulovat, ale nezatížit.
356 Kč
Směs bambuckého másla a mandlového oleje přináší péči o všechny typy pokožky, zejména pak jemnou, citlivou, alergickou či ekzematickou.
303 Kč
Bambucké máslo je superhrdinou v péči o všechny typy pokožky. Zjemňuje, chrání a napomáhá regeneraci. Obzvláště se hodí pro sušší pokožku.
146 Kč
Bambucké máslo je superhrdinou v péči o všechny typy pokožky. Zjemňuje, chrání a napomáhá regeneraci. Obzvláště se hodí pro sušší pokožku
303 Kč
Konopná mast hojí suchou popraskanou pokožku, skvěle ji regeneruje a zklidňuje. Také působí pozitivně při akné, lupénce, dermatitidě i jiných kožních onemocněních.
198 Kč
Balzámek na rty s propolisovou tinkturou a tea tree olejíčkem hojí popraskanou pokožku rtů a poradí si také s opary.
356 Kč
Směs olejů je vhodná v péči o celé tělo,ale také jako dokonalý masážní olej. Poskytuje pokožce výživu, ochranu i hydrataci a vhodně pečuje i o křehkou či citlivou kůži.
324 Kč
Máslo s levandulovým esenciálním olejem má nejen překrásnou zklidňující vůni, ale zároveň má blahodárné účinky na pokožku.  
324 Kč
Máslo s cedrovým esenciálním olejem má nejen překrásnou unisexovou vůni, ale zároveň skvěle působí na mastnou a ekzematickou pokožku.
324 Kč
Máslo s ylang ylang esenciálním olejem má nejen oslnivou květinovou vůni, ale zároveň má blahodárné účinky na pokožku.  
324 Kč
Máslo s pomerančovým esenciálním olejem má nejen neodolatelnou šťavnatou vůni, ale zároveň má blahodárné účinky na pokožku.  
408 Kč
Směs konopného, mandlového, hroznového a jojobového oleje spolu s éterickými oleji je ideální pro pleť, která je smíšená. Sérum podporuje udržení vlhkosti v pokožce a zároveň ji vůbec nezatěžuje.
408 Kč
Směs konopného, pupalkového, makadamového a mandlového oleje spolu s éterickými oleji je ideální pro pleť, která je citlivější a náchylná k nadměrnému vysoušení.
261 Kč
Balzám umíchaný podle staré ájurvédské receptury je plný exotických vůní a mohutné síly. Bude vaším věrným pomocníkem při nachlazení.
303 Kč
Směs bambucké másla, mandlového oleje a měsíčkového extraktu podporuje zdravé fyziologické funkce pokožky, posiluje její obranyschopnost, zlepšuje schopnost hydratace a obnovuje kožní bariéru.