Pěstící kosmetika Energy

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Specifická označení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
Novinka
273 Kč
Protektin je určený pro snadno se mastící vlasy se sklonem k tvorbě lupů a pro vlasy poškozené v důsledku barvení. Bez obsahu sulfátů.
Novinka
 
ve formě kolagenového nápoje obsahuje islandský kolagen I. a II. typu, ajurvédský bylinný komplex a přírodní vitamin C z extraktu aceroly.
512 Kč
Bioinformační kapky Gynex obsahují chaluhu, která harmonizuje hormonální systém a lékořici lysou, která udržuje dobrý stav reprodukčního a močového systému.
273 Kč
Šampon s obsahem humidových látek účinně čistí a vyživuje pokožku hlavy, regeneruje ji a pomáhá odstraňovat ekzémy či lupy i posilovat růst vlasů.
330 Kč
Bioinformační kapky Audiron obsahují pečlivě zvolenou kombinaci 7 bylinek, vitaminu E, komplexu bioinformací a éterických olejů.
328 Kč
Bioinformační přípravek Vitamarin obsahuje čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny v optimálním, vyváženém poměru.
377 Kč
Grepofit drops obsahuje etrakt z grapefruitu, třapatky nachové, ibišku súdánského a šalvěje lékařské.  
512 Kč
Bioinformační kapky Vironal obsahují potočnici lékařskou a diviznu velkokvětou, které mají příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu.  
512 Kč
Bioinformační produkt Regalen je širokospektrálním přípravkem s obsahem řepíku lékařského, který normalizuje funkci jater a žlučníku.
162 Kč
Bylinná bioinformační zubní pasta Silix se zvýšeným obsahem koloidního křemíku pozitivně působí na mineralizaci a pevnost tkání, podporuje regeneraci chrupu a pečuje o dobrý stav ústní dutiny.
593 Kč
Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton lechleri známé jako dračí krev.
393 Kč
Kapsle Probiosan obsahují kombinaci chlorelly, mléčných bakterií a inulinu. Chlorella napomáhá optimální činnosti imunity, trávicího traktu a jater.
220 Kč
účinně a po celý den udržuje komfortní prostředí vašeho podpaží a skrze unikátní extrakt Protektin detoxikuje organismus od škodlivých látek.  
Sleva 30 %
588 Kč   412 Kč
Bioinformační kapsle Flavocel obsahují vitamin C, který podporuje činnost imunitního systému. Přidaný ibišek má pak výborné tonizační účinky a podporuje emoční komfort a mentální zdraví.
162 Kč
Bylinná zubní pasta Bílý diamant s příjemnou skořicově citrónovou chutí jemně čistí zuby a chrání ústní dutinu díky rostlinným výtažkům. Zaručuje maximální čistící efekt a svěží dech.
462 Kč
obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z kůry magnolie a kořene kudzu. Bývá nazýván produktem štěstí a vyrovnanosti.
Výprodej
410 Kč
Aromatická koupel Balneol je bohatá na vysoký podíl huminových látek a směs esenciálních olejů. Je vhodná zejména pro svaly a klouby namožené sportem.