Naobay

Španělská značka NAOBAY neboli Natural and Organic Beauty and You (Přirozená organická krása a Vy) čerpá z mnohaletých zkušeností svých zakladatelů a přináší kvalitní přírodní kosmetiku v zajímavých designových obalech. NAOBAY pro své obaly využívá recyklované či snadno zrecyklovatelné materiály. Dokonce i použité dřevo bylo zrecyklováno z odpadu dřevovýroben z okolí Valencie, a může se tak pyšnit ekologickým certifikátem FSC. Snad ani není třeba dodávat, že produkty NAOBAY nejsou testovány na zvířatech a také neobsahují složky živočišného původu.

NAOBAY je zajímavá nejen svými atraktivními čistými obaly z recyklovatelných materiálů, ale také svým kvalitním certifikovaným složením. Všechny výrobky nesou označení EcoCert, takže v nich nenajdete ropné produkty, minerální oleje, parabeny, silikony, syntetické tenzidy ani geneticky upravené ingredience.

Naopak produkty NAOBAY obsahují množství přírodních organických výtažků i olejů, jako je arganový, olivový či šípkový olej, rostlinné emulgátory získávané z cukrové třtiny a také resveratrol, silný antioxidant, pocházející z bobulí hroznového vína. Ve složení lze najít až 60 různých rostlinných olejů, extraktů a přírodních másel v nejvyšší kvalitě.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti