Desert Essence

Firma Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Jejím cílem je vyrábět přírodní produkty tak, aby jejich složení a kvalita přispívaly ke zlepšení zdravého životního stylu. Produkty Desert Essence kromě svého neuvěřitelného účinku také krásně voní. Desert Essence Organic nabízí vysoce kvalitní produkty s unikátním složením a s přírodními vůněmi, obsahující složky jako kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie a mandle, to vše samozřejmě v bio kvalitě.

Firma se už od svého vzniku důsledně snaží o to, aby výroba všech jejích produktů pomáhala zlepšovat životní prostředí. Používá proto na výrobu svých produktů bio suroviny z celého světa, jejichž pěstování podporuje udržitelnost a ochranu životní prostředí. Odebírá například produkty takových zemědělců, kteří se zavázali k tomu, že nebudou používat žádné umělé pesticidy, herbicidy ani fungicidy.

Žádný produkt Desert Essence neobsahuje parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, glykol ani žádné ropné složky. Produkty firmy Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky a jsou 100% vegan. Produkty mají certifikáty NSF, USDA ORGANICS, Natural Product Association a Leaping Bunny.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
295 Kč
Mléko na ruce i tělo s vůní kokosu o pokožku intenzivně pečuje díky bohatému složení plnému rostlinných olejů a bylinných extraktů. Pokožka rukou i celého těla je skvěle vyživena, zjemněna a posílena.
225 Kč
Přírodní tuhý deodorant Tea tree a levandule vás zahalí do příjemné květinové vůně a zároveň ochrání před vznikem tělesného zápachu. Složení bez obsahu solí hliníku pečuje o citlivou pokožku podpaží.
255 Kč
Bělící ústní voda Cool Mint pečuje o zdraví ústní dutiny a současně přirozeně zesvětluje barvu chrupu. Ústní voda bez obsahu alkoholu je účinná a zároveň šetrná díky vysokému podílu bylinných výtažků.
315 Kč
Kondicionér Mango obohacený o mangové máslo poskytuje vlasům bohatou péči a výživu. Díky obsahu výtažků a olejů dodává přirozený objem i zdravý lesk a zanechává vlasy jemné a zdravě vypadající.
325 Kč
Šampon Mango je vhodný k péči o normální, poškozené a suché vlasy. Obsažené rostlinné výtažky šetrně odstraňují přebytečný kožní maz i nečistoty a udržují vlasy zdravé a vzdušné.
295 Kč
Mléko na tělo i ruce s uklidňující vůní bulharské levandule obsahuje množství pečujících rostlinných výtažků, másel i olejů, které pokožku aktivně zjemňují.