Desert Essence Zubní pasta bělící Cool Mint 176 g

Desert Essence Zubní pasta bělící Cool Mint 176 g

  • Bez DPH 198 Kč

Bělicí zubní pasta Cool Mint šetrně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a současně přirozenou cestou lehce bělí chrup. Obsažené rostlinné výtažky působí výborně antibakteriálně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bělící zubní pasta Desert Essence Cool Mint šetrně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a současně přirozenou cestou bělí chrup. Obsažené rostlinné výtažky a oleje působí skvěle antibakteriálně, osvěžují dech na dlouhou dobu a působí proti vzniku zubního kazu i usazování plaku.

Pasta je natolik účinná díky obsahu křídy a jedlé sody, které z chrupu šetrně odstraňují nečistoty i usazený zubní plak, aniž by docházelo k poškození zubní skloviny. Naopak, jemná zrníčka sody společně s práškem z bambusu zuby lehce bělí a brání opětovnému vzniku skvrnek, například od kávy či červeného vína.

O zdraví celé ústní dutiny se postarají výtažky z tea tree, které má skvělé antibakteriální a antiseptické účinky. Nejenom, že aktivně chrání chrup před vznikem kazu, ale také zamezují výskytu drobných zánětů i aftů. Bělicí zubní pasta zesvětluje barvu chrupu přirozenou cestou a zároveň pečuje o zdraví celých úst díky obsahu antibakteriálních a zklidňujících výtažků.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pastu v kombinaci s ústní vodou Cool Mint.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Malaleuca Alternifolia Leaf Distillate, Gaultheria Procumbens Oil, Carrageenan, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Phyllostachis Bambusoides Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Zinc Citrate, Calcium Ascorbate, Equisetum Arvense Extract, Sodium Bicarbonate, Sea Salt, Phytic Acid, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia Leaf Distillate, Gaultheria Procumbens Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007, 11788 Hauppauge, New York Spojené Státy Americké, www.desertessence.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělá pasta / Noel 29. 8. 2015 21:27

Výborná pasta, která skutečně trošku bělí. Po čištění mám ještě dlouho pocit důkladně vyčištěných zubů. Potíže s citlivostí zubů se nezhoršily a dokonce bych řekla, že je to výrazně lepší. Ale střídám tuto pastu s Ultra Care - Mega Mint, tak je možné, že za to může spíš Ultra Care. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?