Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Desert Essence Ústní voda Ultra Care - Mega Mint 480 ml

Desert Essence Ústní voda Ultra Care - Mega Mint 480 ml

Ústní voda Mega Mint pečuje o zdraví dásní, lehce je stahuje a zachovává je odolnější vůči vzniku zánětů i paradentózy. Kombinace tea tree, šalvěje a máty osvěžuje dech na dlouhou dobu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ústní voda Desert Essence Mega Mint pečuje o zdraví dásní, působí lehce adstringentně a zachovává je tak zdravé a odolnější vůči vzniku drobných zánětů či paradentózy. To mají na svědomí pečující antibakteriální výtažky z tea tree, šalvěje, máty a mnohých dalších. Voda pečuje nejenom o zdraví chrupu a celé ústní dutiny, ale také příjemně osvěžuje dech na dlouhou dobu.

Ústní voda je natolik účinná díky obsahu zklidňujících pečujících rostlinných výtažků. O eliminaci podráždění a zklidnění se postará heřmánkový olej. Ten má zároveň skvělé léčivé schopnosti, regeneruje poškozenou sliznici a chrání ji. Tea tree olej společně s mátou a šalvějí snižují výskyt bakterií v ústech a chrání chrup před vznikem zubního kazu. Navíc na dlouhou dobu osvěžují dech.

Voda je mimořádně vhodná i pro citlivé zuby, neboť je bez obsahu alkoholu, naopak v ní najdeme vysoký podíl zklidňujících výtažků. Kromě již zmiňovaného heřmánku to je šťáva z Aloe vera a olej z měsíčku lékařského. Ústní voda nejenom že pečuje o chrup a dočišťuje zbytky nečistot, které neodstranil kartáček a pasta, ale také zklidňuje dásně a chrání je před vznikem zánětů.

Použití: 5-10 ml ústní vody kloktejte v ústech po dobu 1 minuty. Poté vyplivněte. Nepolykejte! Používejte nejlépe po každém čištění zubů.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ústní vodu společně se zubní pastou z produktové řady Mega Mint.

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?