Masti, gely a náplasti

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Cena
-
289 Kč
Mast s bambuckým máslem, konopným olejem, včelím voskem, kaštanem a dubovou kůrou je přírodním pomocníkem při hemeroidech.
152 Kč
Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein určený k dermální aplikaci na pokožku. Vhodný na namožené části pokožky celého těla.   
84 Kč
Nosní balzám je ideálním pomocníkem při ucpaném nosu. Zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky namáhané smrkáním, zvláčňuje ji a zklidňuje.
Novinka
349 Kč
Tělový olej Hořčík je nezbytný minerál pro fungování některých procesů v těle. Hořčíkový olej udržuje vlhkost a tak skvěle hydratuje pokožku. 
350 Kč
Krém s výtažky z arniky a dalších bylinek urychluje regeneraci a hojení výronů, modřin i pohmožděnin, pomáhá také při artritidě. Díky rostlinným výtažkům a olejům krém pleť posiluje a chrání.
189 Kč
Kombinace sezamového a olivového oleje obohacená o ajurvédské bylinky pečuje o pokožku nosu a příjemně vás uvolní před usnutím. Obsažený pupečník také pozitivně působí na imunitní systém.
368 Kč
Magnéziový olej ve spreji Sensi je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík. Díky jemnému složení je vhodný i pro citlivou pleť. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.
Výprodej
368 Kč
Magnéziový olej ve spreji Sport je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej povzbudit před a po sportovním výkonu. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.
280 Kč
Jemný olej s třezalkovým macerátem a éterickými oleji z eukalyptu či majoránky zklidňuje pokožku nosu, pomáhá ji regenerovat a zjemňovat.
548 Kč
Magnéziový olej Original je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík. Hořčík dodaný transdermálně dokáže tělo přirozeně a efektivně využít.
Výprodej
368 Kč
Magnéziový olej ve spreji Flexi je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně podpořit optimální stav kloubů. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.
168 Kč
Uvedená fotografie je ilustrační. Jemný olej s třezalkovým macerátem a éterickými oleji z eukalyptu či majoránky zklidňuje pokožku nosu, pomáhá ji regenerovat a zjemňovat.
223 Kč
Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein určený k dermální aplikaci na pokožku. Vhodný na namožené části pokožky celého těla.