Desert Essence Tuhý deodorant svěžest jara 70 ml

Desert Essence Tuhý deodorant svěžest jara 70 ml

  • Bez DPH 186 Kč

Přírodní tuhý deodorant Svěžest jara vás zahalí do příjemné čisté vůně a zároveň ochrání před vznikem tělesného zápachu. Složení bez obsahu solí hliníku pečuje o citlivou pokožku podpaží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní tuhý deodorant Dessert Essence Svěžest jara vás zahalí do příjemné čisté vůně a zároveň vás ochrání před vznikem tělesného zápachu. Kvalitní složení bez obsahu solí hliníku pečuje o citlivou pokožku podpaží, vyživuje ji a chrání před podrážděním.

Deodorant Dessert Essence eliminuje tělesný zápach díky obsahu tea tree oleje a výtažků z vilínu viržinského. Obě tyto byliny mají výborné dezinfekční a antibakteriální schopnosti. O zklidnění citlivé pokožky se postará Aloe vera, které pokožku zjemní a vyživí.

K tomu, abyste 'nebyli cítit', nemusíte ucpávat potní póry solemi hliníku. Sám pot o sobě není cítit. Zápach vzniká až v okamžiku, kdy se pot dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Proto stačí, když zlikvidujete bakterie a je po zápachu. A o to se výborně postará právě obsažené tea tree a vilín.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte ráno na suché čisté podpaždí.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou pokožku.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Propanediol, Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Zinc Ricinoleate, Polyglyceryl-3 Caprate, Parfum, Melaleuca Alternifolia Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hamamelis Virginiana Extract , Citrus Grandis Seed Extract, Zea Mays Starch, Sucrose Cocoate, Silica, Allantoin

Možné alergeny: Parfum, Melaleuca Alternifolia Oil

Konzistence: velmi hutná krémová

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007, 11788 Hauppauge, New York Spojené Státy Americké, www.desertessence.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?